آخرین داده ها در گزارش های ایالت استرالیا موجود است


به گفته وزارت بهداشت ، در مجموع 1838 مورد جدید ابتلا به کووید -19 و پنج مورد مرگ در روز جمعه در ایالت ویکتوریا استرالیا گزارش شده است.

تعداد روزانه موارد تایید شده در هر استان یا حوزه قضایی استرالیا بیشترین تعداد در هر ایالت یا قلمرو جهان در 24 ساعت است. عفونت های فعال در دومین ایالت پرجمعیت استرالیا به 16،823 مورد ، نهمین روز متوالی در این ایالت و بیش از 1000 مورد افزایش یافت.

آخرین داده ها در گزارش های ایالت استرالیا موجود است

بر اساس آخرین داده ها ، تعداد قربانیان ویکتوریایی ناشی از سویه دلتا ، که از اوایل ماه اوت آغاز شد ، اکنون به 75 نفر رسیده است.

تعداد مبتلایان در نیوساوت ولز رو به کاهش است. روز جمعه ، شلوغ ترین ایالت استرالیا 646 مورد جدید و 11 مورد مرگ بر اثر ویروس زیکا را گزارش کرد.

آخرین داده ها در گزارش های ایالت استرالیا موجود است

ریاست جمهوری قبرس از کسانی که هنوز اولین دوز دریافت نکرده اند می خواهد که فوراً این کار را انجام دهند ، علاوه بر دریافت دوز افزایش دهنده واکسن COVID-19. همچنین روز جمعه ، نیکوس آناستاسیادس ، رئیس جمهور یونان گفت افراد واجد شرایط برای تزریق باید از این فرصت استفاده کنند.

طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی ، در ماه سپتامبر ، 78.1 درصد از جمعیت بزرگسال این جزیره مدیترانه ای به طور کامل واکسینه شدند و 81 درصد اولین دوز واکسن را دریافت کردند. بیش از 17000 نفر بالای 75 سال در قبرس واکسینه شده اند و این کشور قصد دارد هفته آینده تزریق شهروندان بالای 70 سال را آغاز کند. دیسکوها در ایتالیا به زودی زمین های رقص را بازسازی می کنند زیرا یکی از آخرین مکان های عمومی است که کشور بسته می ماند. قوانین پیشگیری و کنترل COVID-19. دولت ایتالیا اجازه افتتاح دیسکوها و سالن های رقص را در 11 اکتبر داد ، مشروط بر اینکه ظرفیت سالن های سرپوشیده تا 50 and و مکان های فضای باز تا 75 باشد.

کارشناسانی که به دولت در مورد اقدامات همه گیر توصیه می کردند ، ماه ها هشدار داده بودند که مداخله نزدیک رقاصان داخل خانه و فریاد بر سر صدای موسیقی انفجاری شرایط ایده آل برای عفونت کروناویروس است. صحت آنها ثابت شده است. از سوی دیگر ، نرخ انتقال در ایتالیا روند نزولی دارد. علاوه بر این ، دولت اجازه داده است تعداد مشتریان مجاز در سینما ، تئاتر ، موزه و سالن موسیقی را تا 100 درصد افزایش دهد. افزایش جمعیت در مورد مکانهایی که بازدیدکنندگان مجبور به استفاده از ماسک و ارائه پاس نامه سبز هستند ، تأیید می کند که حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند یا اخیراً آزمایش کووید -19 منفی بوده است.

تا روز پنجشنبه ، 72.5 درصد از مردم ایتالیا واکسیناسیون توصیه شده را دریافت کرده بودند. مقامات ارشد بهداشت آفریقا هشدار فوری در مورد خطر از دست دادن دوزهای واکسن COVID-19 در این قاره صادر کردند.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید