آزمایش سناتور آلاسکا ، لورا رینبولد ، کووید -19 مثبت بود


قانونگذار آلاسکا ، که به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک از ورود به خطوط هوایی منع شده بود ، نتیجه مثبتی برای COVID-19 داد.

سناتور ایالتی لورا رینبولد سه شنبه شب در خانه قرنطینه شد ، جایی که به دوستان فیس بوکی خود گفت که توصیه CDC برای مصرف تیلنول “اصلاً تحت تأثیر قرار نگرفته است” و تصمیم گرفت “دستور” خود را تهیه کند.

پلیس جمهوری خواه با نوشتن “دستور” درمان های غیر مجاز قبل از دندان نوشت: “نوبت من مبارزه با کووید است … فکر می کنید چه کسی برنده خواهد شد؟ وقتی او را شکست می دهم ، دستور خود را به شما می گویم.”

57 ساله می نویسد: “من مقدار زیادی ویتامین ABCD ، کوئرسیتین و سیترات روی می نوشم. ویتامین E و آسپرین برای کاهش لخته شدن خون. خوشحالم که Ivirmectin” ضد کووید “دارد.”

اخیراً ، FDA هشدار شدیدی در مورد استفاده از انگل ایورمکتین ، که در درمان کرم های گرد برای درمان COVID-19 ، علیه انسان یا حیوان استفاده می شود ، صادر کرد.

راینبولد در یک پست در رسانه های اجتماعی در مورد ایویرمکتین به FDA هشدار داد که از COVID-19 در درمان استفاده نکند.
راینبولد به FDA هشدار داد که از COVID-19 در درمان استفاده نکند و در پستی در شبکه های اجتماعی ایویرمکتین را به عنوان “ضد کوویدر” توصیف کرد.
AP
سناتور آلاسکا دیوید ویلسون نیز نتیجه مثبتی برای COVID-19 داد.
سناتور آلاسکا دیوید ویلسون نیز نتیجه مثبتی برای COVID-19 داد.
AP

راینبولد بهار امسال را پس از مجبور شدن به مسافت 750 مایلی پس از اخراج از خطوط هوایی آلاسکا و رأی منفی به لایحه اضطراری مراقبت های بهداشتی در کشتی ، منتشر کرد. تنها خط هوایی که از آلاسکا انجورج به جونائو پرواز می کند.

به گزارش آنکوریج دیلی نیوز ، سناتور دیوید ویلسون ، سناتور جمهوریخواه ایالت دوم ، نیز مثبت بود.

دیدگاهتان را بنویسید