“آسمان بزرگ” فصل 2 قسمت 2 قسمت 2: هاکلبری


آیا ولفگانگ لگارسکی قهرمان محبوب تلویزیون من است؟ می دانید ، دوقلوی ریک لگارسکی ، ولفگانگ ، معروف به گرگ. “مثل ، موتزارت. ون هالن. بلیتزر.”

در اولین پخش فصل گذشته ، ما به طور مختصر نقش جدید جان کارول لینچ را مرور کردیم آسمان بزرگ فصل 2 ، اما این هفته ما متوجه شدیم که دوقلو ریک لگارسکی کیست. او توضیح می دهد که وقتی رونالد پرگمن در حیاط پشتی خود اسیر بود ، گرگ از دوقلوی مرده خود ، ریک ، به عنوان گروگان سرسختی خود استفاده کرد. وظیفه گرگ این است که رونالدو را از شرارت موجود در او پاک کند ، پس از اینکه او رونالدو را به زنجیر کشید. گرگ توضیح می دهد ، اینجا رونالد نیست ، او است ، او است این آلفا او همچنین اسکارلت دوست دختر رونالد را در اسارت نگه می دارد ، و در حالی که او از دور به رونالد نگاهی می اندازد ، او هنوز اجازه نمی دهد که آنها صحبت کنند.

مدیرعامل جنی هویت ، در شغل جدید خود دور از شرکت PI ، هنوز در صحنه تصادف کامیون ، جایی که بچه های مخلوط شده با مقدار زیادی مواد مخدر و پول فرار کردند و راننده را به ضرب گلوله کشتند. مردی ناشناس و اسرار آمیز سوت می کشد. جنی خون جدیدی پیدا می کند (خون یک فروشنده مواد مخدر احیا شده که سعی داشت با راننده کامیونی که به او شلیک کرده بود بجنگد ، آیا او را به خاطر دارید ، درست است؟) ، بنابراین جنی خواستار معاینه پزشکی قانونی می شود.

در خانه نوجوانان ، بریجر و مدیسون – نام برادران و خواهرانی که در سرقت مواد مخدر و کیسه های پول نقش داشتند ، والدین آنها واقعاً شبیه هم بودند ، چگونه ما دو فرزندمان ، کلینت ایستوود را دوست داشتیم. آیا می توانیم نام آن را بگذاریم؟ فیلم عاشقانه مریل استریپ؟ می دانم ، بریج.محاسبه می شود از مدیسون استان! – برادران بر سر بازگشت به صحنه جنایت بحث می کنند. مدیسون – “صبور باش ، بریجر ، هیچ کس ما را ندیده است” ، اما هیچ کس نمی داند ، غریبه ای از جنگل. آنها را دیدم آنها بیرون از خانه های خود چادر می زنند سپس بریجر وظیفه دارد آنچه را که می بیند به کلانتری گزارش دهد ، اما در آنجا می گوید مردی که راننده کامیون را در تصادف کشته در حال سوت زدن “اوه ، سوزانا” است. همچنین سوت زدن بریجر وحشت زده بدون اینکه با کسی صحبت کند ، می رود.

معاون هاروی ، مردی که سوت می زند

در حالی که بریدر به مدیسون اعتراف می کند ، هارپر و مکس مشاهده کردند که قاتل در ایستگاه کلانتری سوت می زند ، اما مکس همچنین اعتراف می کند که او با بخشی از پولی که از حادثه پس انداز کرده بود به مادرش کمک کرد تا هزینه درمان دندانپزشکی را بپردازد. جنگلبان هنوز همه دوستانش را زیر نظر دارد و آنها در مورد آن صحبت می کنند و این بار او مکس و هارپر را تماشا می کند و در راه بازگشت به خانه ، “من شما را دیدم!” او فریاد زد. او فقط بعد از اینکه مکس فلفل می پاشد برمی گردد.

در دفاتر Dewell & Hoyt ، Cassie وقتی هفته گذشته جسد دیویی را پیدا کرد وقتی عکسهای پسرش کی را در خانه دیویی پیدا کرد عصبی بود. او از ترس اینکه پسرش را پس از مطالعه پرونده پرگمن به خطر بیندازد ، به دوست قدیمی خود مارک لیندور گفت که باید بدون کمک او به تحقیقات پرگمن پایان دهد و احساس امنیت نمی کند.

خوشبختانه برای همه ، جری در امتحان PI قبول شد و اکنون به طور رسمی مجوز کار به عنوان بازپرس را دارد تا بتواند کارهای بیشتری را در دفتر انجام دهد. جری و کاسی شروع به کار روی مشتری جدید Meadow Soprano می کنند (نام او تونیا است و جیمی لین سیگلر نقش او را بازی می کرد) ، دوست پسرش بیگ سام گم شده است. وقتی مکس جلوی دفتر کاسی توقف می کند ، تصویری از بیگ سام را می بیند که خود را راننده کامیون معرفی می کند و شاهد تیراندازی او است. او به کاسی می گوید که او را نمی شناسد ، اما کاسی آزمایش نمی کند تا دروغ را دریابد و مکس متوجه می شود که او چیزی را پنهان کرده است.

از طرف دیگر ، مکس توسط تأثیرات بد احاطه شده است. ابتدا ، دوستش هارپر آنها را متقاعد می کند که فروش کیسه های مواد مخدر سرقت شده خوب است. سپس T-Lock ، دوست پسر وحشتناک مادرش وجود دارد. تی لاک وقتی می شنود که مادرش هزینه دندانپزشکی خود را پرداخت کرده است ، مشکوک است که مشکلی در کار است. وقتی مکس یک نمونه کوچک از داروها را از مخفیگاه مخفی می برد تا برای فروش به هارپر بیاورد ، تی لاک او را می گیرد. مشکل در اینجا این است که T-Lok مردی سایه دار است و ما حدس می زنیم او فروش این داروها را خودش شروع می کند.

و اکنون در مورد یک دختر جدید در شهر صحبت می شود. رن (جانینا هاوانکار) با یک هواپیمای شخصی وارد مونتانا می شود و به همه کسانی که ملاقات می کند توضیح می دهد که او دیوانه است. او مانند زن عنوان “او همیشه زن است” بیلی جوئل است که وقتی خونریزی می کنید قطعاً قطع می کند و می خندد. راستش را بخواهید ، زنی که در این آهنگ به تصویر کشیده شده است یک وحشت واقعی است ، درست است؟ بعلاوه ، من همیشه فکر می کردم که اگر مدرک خود را به دلیل برخی اشعار دریافت کنید ، گناه نمی کنید. الان می دونم باید به عنوان دو نظر جداگانه تلقی شود.

همانطور که معلوم است ، رن عروسک گردان پشت فیاسکو “کیسه مواد مخدر و پول” است و به دنبال مواد مخدر و کیسه های پول به شهر آمد و جایی که برای اولین بار رفت ، یک منطقه غذاخوری شهری بود. تونیا / مادو سوپرانو کار می کند ، درست همانطور که کاسی از تونیا می پرسد چرا دو بلیط یک طرفه به کابو خرید ، که باید در روز ناپدید شدن سم رفت. تونیا بیشتر از آنچه فاش می کند می داند ، اما می ترسد و به او پاسخ نمی دهد. وقتی کاسی از اتاق ناهارخوری بیرون می رود ، یک مکالمه کوچک با رن دارد ، که به تونیا / میدو روی می آورد و توضیح می دهد که چیست. همچنین چند سوال در مورد سام دارم. سپس رن به آپارتمان تونیا / میدو می رسد و قبل از سرقت کیف های او را جستجو می کند.

کاسی و جنی وقتی متوجه می شوند که دو شغلشان به یکدیگر نزدیک شده است ، تصمیم می گیرند با تونیا / میدو صحبت کنند و وقتی ظاهر می شوند ، می بینند که او را با خود برده اند.

باورهای غلط:

  • آنها این هفته جری را کثیف کردند ، و باعث شد که او در حال ملاقات با لیندور باشد ، در واقع می شد به لیندور نحوه ملاقات با کاسی را گفت. #عدالت برای جری!
  • جنی هویت تی شرت های جالبی دارد ، درست است؟ برخورد؟ UB40 ؟؟ حتی پیراهن های “شراب قرمز ، قرمز” آلبوم 1984 را تبلیغ نمی کنند گفری مورگان، آلبومی بدون هیچ بازدید آمریکایی یا حتی تک آهنگ؟ خوب ، جنی ، من تو و کراس اوور پانک راک و مزه شما رگی را می بینم!

  • آیا رابطه بین من یا مادر مکس و T-Lock چپ است؟ او بسیار زیبا به نظر می رسد و بسیار فریبکار است. حتی کجا آنها ملاقات می کردند؟ من می دانم که آنها در “جانوران وحشی که وقتی بستنی خود را به صورت ناشناس می خورند می روند” ملاقات کردند.

هفته آینده وقتی دوباره در کشور Big Sky ملاقات می کنیم ، شما را می بینیم!

دیدگاهتان را بنویسید