آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: نظارت بر شیوع بیماری در آموزش و پرورش نیویورک


اتاق خبر WNYC / Gothamist از داده ها برای ردیابی شیوع COVID-19 در مدارس نیویورک استفاده می کند. نسخه “بازگشت به مدرسه” صفحه اطلاعات کروناویروس ما هفته ای دو بار به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً هر گونه سوال ، نظر یا سiesالی را به [email protected] ارسال کنید.

موارد در مدارس NYC و NJ

تا 13 سپتامبر ، وزارت آموزش و پرورش شهر نیویورک دهها مورد را در میان کارکنان و دانش آموزان قبل از اولین روز دبیرستان شهر گزارش کرده بود. تا 6 اکتبر ، تنها 3700 دانش آموز و کارکنان تست مثبت را پس داده بودند. در ابتدای سال تحصیلی ، شهر پروتکل آزمایش COVID-19 را دو بار در ماه ، یک بار در هفته اصلاح کرد.

والدین و متخصصان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ابراز نگرانی کرده اند که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از آزمایش های معمول اجتناب کرده و شخصاً به مدرسه بروند. بر اساس داده های ارائه شده توسط شورای آموزش و پرورش WNYC / Gothamist به شورای شهر نیویورک ، تنها 35٪ از نزدیک به 550،000 دانش آموز یا 192،705 کودک ، فرم های رضایت از آزمون را تا 6 اکتبر بازگردانده اند.

اطلاعات مربوط به مدارس نیوجرسی محدود است: ایالت فقط نتایج مثبت آزمایش COVID مربوط به انتقال مدرسه به مدرسه را گزارش می کند. وزارت بهداشت نیوجرسی از 7 سپتامبر نزدیک به 379 مورد از این قبیل را ثبت کرده است. وی همچنین 69 بیماری را شناسایی کرد که طی دو هفته سه نفر یا بیشتر را در مدرسه آلوده کرد. شهرستان پاسایک این ایالت را برای ثبت نام در مدارس اداره می کند و 62 مورد از این دو بیماری از زمان شروع کلاس ها وجود دارد.

بسته می شود

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه نشدند ، بنابراین مدارس ابتدایی در نیویورک در صورت ابتلا به ویروس ، دوران مدرسه خود را با تعطیلی 10 روزه آغاز کردند.

در 20 سپتامبر ، وزارت آموزش سیاست قرنطینه خود را به روز می کند. در حال حاضر دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده در صورتی که بدون نقاب و در فاصله کمتر از سه فوت از وضعیت مثبت باشند به خانه فرستاده می شوند. آنها همچنین موظف بودند بیش از 15 دقیقه در روز یا در تماس نزدیک با یک دانش آموز بیمار باشند.

مقامات اذعان دارند که در نتیجه ، کودکان بیشتری در کلاس خواهند ماند ، اما این امر باعث تعطیلی کلاس ها در مدارس ابتدایی می شود.

این وضعیت منعکس کننده قوانین اولیه و فعلی مدارس راهنمایی و دبیرستان است. به بیان ساده ، یک آزمایش مثبت اساساً منجر به “تعطیلی نسبی کلاس درس” می شود ، که در آن از هر فرد علامت دار یا واکسینه نشده خواسته می شود در خانه از افرادی که قوانین ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت نمی کنند ، تنها بماند.

عفونت های تأیید شده در بین کارگران خارج از کلاس به سادگی به “قرنطینه خارج از کلاس” توسط افراد آلوده نیاز دارد.

اداره بهداشت شهرستان می گوید وقتی مدارک “گسترش” وجود داشته باشد ، کل ساختمان مدرسه بسته می شود ، اما توسط عموم مردم مشخص نشده است که این به چه معناست. این تصمیم نشان دهنده چشم پوشی از سیاست های مدرسه گذشته است که طبق آن مدارس پس از گزارش دو یا چهار حادثه که می تواند بر یک یا چند ساختمان تأثیر بگذارد ، تعطیل می شوند.

در 6 اکتبر ، 533 کتاب درسی تا حدودی بسته شد و 281 کتاب دیگر از حدود 58،500 کلاس درس در بازرسی از ساختمانهای اداره آموزش و پرورش به طور کامل بسته شد. PS 79 ، دبیرستانی در شرق هارلم که عمدتا به دانش آموزان معلول خدمت می کند ، در 20 سپتامبر پس از تعطیلی بسیاری از کلاس ها در هفته اول مدرسه به طور کامل تعطیل شد. از آن زمان ، ساختمان دوباره بازگشایی شد.

تهویه در کلاس

اکثر 58.500 کلاس درس در شهر دارای سیستم های تهویه “عملیاتی” هستند که متخصصان و مقامات بهداشتی از آنها به عنوان ابزاری مهم در مبارزه با شیوع ویروس کرونا یاد می کنند.

به گفته وزارت آموزش و پرورش ، علیرغم وعده هایی مبنی بر تأمین هوای تازه برای همه مبتدیان مدرسه ، بیش از 1100 کلاس درس هنوز در حال بازسازی هستند. بر اساس گزارشهای تهویه منتشر شده توسط شهر ، در حدود 12 ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاسها به عنوان “کار” مشخص شدند.

حدود 4000 کلاس “عملیاتی” فقط برای پنجره های تهویه متکی هستند ، که متخصصان بهداشت مستقل آنها را برای تصفیه هوا غیرقابل اعتماد توصیف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید