آموزش دوبل حبابی سنت پدی


آموزش دوبل حبابی سنت پدی

ما می دانیم که شما در 14 مارس مشغول کلاس دوتایی آخر هفته سنت پدی هستید.ث & 15 مارسث (Deer Park St. Paddy’s 5K / 10K شنبه ، 14 مارسث و AMITA Health Bolingbrook St. Paddy Half Marathon / 5K در روز یکشنبه ، 15 مارسث) و ما می خواهیم این پاها را شاد و سالم نگه داریم. با افزایش سرعت تمرین ، ممکن است تاول های جدیدی روی انگشتان شما مشاهده شود که قبلاً نداشته اید. چرخه یخ زدایی و خنک شدن میدوست مطمئناً در مورد کفش های کتانی مرطوب کمکی نمی کند زیرا شما وارد تمرین می شوید. این نکات سریع و آسان را برای بهتر شدن حباب ها دنبال کنید تا ناگهان و به طور کامل ناپدید شوند.

اگر قبلاً تاول دارید:

1. تاول را با دقت ضدعفونی کرده و روی آن را با بانداژ بپوشانید

نکته: وازلین را روی تاول ها بمالید تا اگر آن را بردارید ، بانداژ نچسبد (اوه!).

2. ضخیم ترین جوراب های مناسب کفش خود را بپوشید

هرچه جوراب ضخیم تر باشد ، احتمال اینکه کفش شما به حباب شما بمالد یا بقیه را کاملاً بیرون بیاورد کمتر است. ما جوراب های Balega را توصیه می کنیم زیرا مخصوصاً برای جلوگیری از اصطکاک در نواحی حباب دار شده اند.

3. پا را در نمک های Epsom غوطه ور کنید

این کار مایع مثانه را از بین می برد و به ریزش طبیعی آن کمک می کند.

برای جلوگیری از ایجاد تاول دیگر

1. در اطراف خانه خود کفش های مخصوص دویدن بپوشید

سپس می توانید از نحوه تاثیر آنها روی پاها و احساس آنها مطمئن شوید. همچنین باعث می شود پاهای شما در اولین دویدن با کفش های جدید دچار گرفتگی و تورم نشوند.

2. جوراب دویدن بخرید

جوراب های مناسب در اندازه شما اصطکاک را کاملاً کاهش می دهد و گردش خون و گردش خون را افزایش می دهد. مارک های مورد علاقه ما Balega و Nike هستند.

3. از دویدن روی آب خودداری کنید

رطوبت اضافی باعث نرم شدن پوست می شود و همین امر باعث می شود تاول ها راحت تر ایجاد شوند. در غرب میانه ، سعی کنید از گودال ها عبور کنید ، حتی اگر در پایان زمستان غیرممکن باشد.

۴ shoes کفش مناسب شما را بپوشید

اگر کفش های شما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشند ، روی نواحی جدید روی پای شما ساییده می شوند. این اصطکاک حباب های جدیدی ایجاد می کند و دور زدن کفش را برای بار دوم دشوار می کند.

حباب می تواند دویدن را غیرممکن و دردناک کند ، اما بدانید که عبور از خط پایان در ماه مارس ارزشش را دارد!

خوشحال ، بدون تاول ، فرار کنید!

دیدگاهتان را بنویسید