آیا آن را جریانی می کنید یا از آن صرف نظر می کنید؟


در سال عصبانیت – با عنوان خویشاوند به زبان ترکی اصلی – پلیس می بیند که زندگی او در حال متلاشی شدن است وقتی که او هدف یک توطئه انتقام جویانه می شود که آمدن او را ندیده است. در تریلر جنایی استانبول (ترکیه) ، شما در مورد بی گناهی و دخالت قهرمانان آن و اینکه در این دنیای تاریک و خشن به چه کسانی اعتماد کنید ، می پرسید.

GINAB: STREAM این کار را انجام دهید یا بنشینید؟

نتیجه: بازرس ارشد هارون چلیکتان (ییلماز اردوغان) به تازگی به عنوان افسر پلیس سال انتخاب شده است و موقعیت دیگری در حال نزدیک شدن است. پس از این خبر ، او با تیم خود برای جشن گرفتن تعطیلات می رود و تاکسی می گیرد تا پس از یک عصرانه شاد به خانه بازگردد. وقتی او رفت ، متوجه شد که راننده تاکسی او را با نقشه ای برای کشتن به مکانی دورتر برده است. آرون برای جان خود مبارزه می کند و راننده تاکسی را می کشد و هنگام خروج صحنه به امید ناپدید شدن ، صحنه را پاک می کند. صبح روز بعد ، جسد را روی جرثقیل در خارج از کلانتری آویزان کردند و گروه – و آرون – سعی کردند قتل هولناک را پیدا کنند.

با نزدیک شدن تیمش به حقیقت ، هارون روی شانه اش را نگاه کرد و خیلی زود متوجه شد که او هدف نوعی توطئه بوده است. مبارزه فراری و کارآگاه با هارون در سراسر زندگی او تجزیه می شود – و او می داند که قدرت گذشته اش به روشی بازگشت که هرگز انتظارش را نداشت.

GRUDGE KIN NETFLIX KINO
عکس: Netflix

این شما را به یاد کدام فیلم ها می اندازد؟: عصبانیت ممکن است چنین سردرگمی هایی را به یاد آورد پذیرش – پذیرفته شدن، پناهنده، دشمن دولت، و حتی آنها رفته اند گاهی اوقات تنظیمات ترکی او یک مزیت آشکار به او می دهد.

ارزش دیدن دارد: عصبانیت در واقع متعلق به رهبرش ییلماز اردوغان است. او به عنوان بازرس ارون ، رواقیسم را با شکنجه آمیخت و سعی کرد بهترین رهبر باقی بماند ، حتی اگر صداقت او کاهش یافته و دنیای امیدوارکننده اش در اطراف او شروع به فروپاشی کرد. چهره کارآگاه کلاسیک اردوغان – ظاهر پوچ ، ابروهای فرفری و سبیل های قوی – او را به کاندیدای مناسب برای چنین نقشی تبدیل می کند. ما او را فوراً باور می کنیم و تماشای آرام آرام جدا شدن او دلیل بزرگی برای آن است عصبانیت به همان خوبی کار می کند

ارتباطات به یاد ماندنی: من اولین گزارش هایی را که آرون به تونکای داد ، نوشتم زیرا این کار در پرونده پلیس درست بود. او گفت همه تا زمانی که مجرم شناخته نشوند بی گناه نیستند ، “تا زمانی که شبهات ما از بین نرود همه گناهکار هستند.”

جنسیت و پوست: اینجا زیاد نیست

پذیرایی ما: عصبانیت هر چیزی که می توانید از یک درام جنایی سطح متوسط ​​بخواهید. یک گروه شگفت انگیز از افسران پلیس ، یک مرد برجسته هیجان انگیز ، نقش یک فیلم هیجان انگیز دهه 90. آیا روشن است یا به خصوص به یاد ماندنی است؟ شاید نه. اما این یک مکان جاذبه ای جهنمی است ، با داستانی پرآب در مرکز آن و یک بازیگر قدرتمند که به ما کمک می کند تا در هر چرخش و چرخشی راهنمایی کنیم. خارج از دنیای فیلم ، او بلافاصله از شما پرسید ، عصبانیت و همچنین بدهی زیادی برای بازیگران عالی او ؛ اردوغان فوق الذکر شجاعانه سربازان را رهبری می کند ، اما دویگو ساراسین نیز با سرسختی شدید همه صحنه ها را می دزدد و یک لایه اضافی ویژه به این فیلم می افزاید.

از سکانس ابتدایی – برای نشان دادن داستانی که قهرمان داستان ما را دنبال می کند – ما می دانیم که ما در سفری بر اساس انتقام هستیم ، حتی اگر دقیقاً نمی دانیم بازیکنان چه کسانی هستند. فعلا این یک اسکریپت قدرتمند است ، حتی اگر منحصر به فرد نباشد. همه چیز به سرعت سپری می شود ، رویارویی های دراماتیک یک ضربه بزرگ است و هر افتتاحیه بزرگ به شکلی که مناسب سناریو باشد نمایش داده می شود – نه هاکی یا بیش از حد دراماتیک. این یک حرکت تند ، محجبه و خوب اجرا شده است. چه چیز دیگری می توانید بپرسید

تماس ما: این را بپوش. مسلح به یک گروه بزرگ و یک فیلمنامه محکم ، عصبانیت پر از همه پیچ و تاب هایی که درام جنایی را هیجان انگیز می کند.

جید بودوفسکی نویسنده ای مستقل است که خطوط مشت را می شکند ، میکروفون را در کارائوکه اجرا می کند و تشنه است. او را در توییتر دنبال کنید: jadebudowskiبه

جریان عصبانیت در نتفلیکسدیدگاهتان را بنویسید