آیا احساس استرس و عصبی می کنید؟ طب سوزنی را امتحان کنید »نقطه درمان | طب سوزنی ، ماساژ و میکرونلدینگ در پادشاه پروس فیلادلفیا


آیا احساس استرس و عصبی می کنید؟  طب سوزنی را امتحان کنید

همه ما می دانیم که استرس بخشی از زندگی است. همه ما لحظات اضطراب یا افسردگی را تجربه می کنیم ، اما اگر این احساسات در زندگی ما ثابت بماند ، زمان درخواست کمک فرا رسیده است. چیزی که بسیاری نمی دانند این است که طب سوزنی چقدر می تواند در تسکین علائم روحی و جسمی مرتبط با اضطراب و افسردگی مثر باشد.

در واقع ، الف یک مطالعه در سال 2010 نشان داد: “افسردگی و اضطراب با هم به میزان زیادی بر بار جهانی بیماری کمک می کند. طب سوزنی به طور گسترده ای در درمان اضطراب و افسردگی مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آنها رو به افزایش است. مبانی نظری تشخیص و درمان طب سوزنی از نظریه پزشکی سنتی چینی گرفته شده است. این روش در طب سوزنی پزشکی استفاده می شود که بیشتر بر اساس تشخیص اولیه است.

تعادل چی و پاسخ فیزیولوژیکی

فشار حیاتی که منجر به استرس بیش از حد می شود می تواند بر تعادل چی در بدن تأثیر بگذارد. چی اغلب به عنوان انرژی بدن توصیف می شود و از کانال هایی در بدن به نام نصف النهار عبور می کند. هنگامی که بدن ما متعادل است ، چی از طریق شبکه نصف النهار جریان می یابد و سیستم های ما در صورت نیاز کار می کنند. هنگامی که چی نامتعادل است ، ما می توانیم فشار خون بالا ، مشکلات گوارشی ، از دست دادن اشتها و بسیاری از علائم فیزیکی را که بر سیستم عصبی ما تأثیر می گذارد ، تجربه کنیم.

بهترین راه برای اندیشیدن در این مورد این است که طب سوزنی می تواند سیستم عصبی را متعادل کرده و به شما بیاموزد که برای از بین بردن علائم استرس ، اضطراب و افسردگی رفتار بهینه داشته باشید. مطالعات نشان داده است که طب سوزنی می تواند تأثیر مثبتی بر تغییرات ضربان قلب داشته باشد و منجر به ایجاد یک شبکه خودکار مرکزی سالم شود.

همچنین لازم به ذکر است که اضطراب و افسردگی می تواند علائم عاطفی و جسمی ایجاد کند. علائم احساسی شامل عصبی بودن ، هیجان یا اختلالات خلقی ، مشکل در آرامش ذهن و احساسات ناسالم است که منجر به اجتناب از موقعیت های اجتماعی و سایر افراد می شود. علائم جسمی شامل کمبود انرژی ، سردرد ، مشکلات گوارشی ، بدن درد ، ضربان قلب سریع ، بی خوابی ، عصبی بودن ، بیماریهای مکرر و تعریق سرد است.

اگر از اضطراب و افسردگی رنج می برید ، با متخصص طب سوزنی خود صحبت کنید تا یک برنامه درمانی مناسب تهیه کنید. مطالعات نشان داده است که دوز مناسب طب سوزنی در کمک به بیماران برای مشاهده نتایج و کاهش علائم استرس و افسردگی کلیدی بوده است. “دوز” تعداد کل جلسات درمانی و همچنین تعداد نقاط طب سوزنی است که باید در هر جلسه در نظر گرفته شود. مطالعات نشان داده است که طب سوزنی به بازگرداندن تنوع ضربان قلب در محدوده مطلوب کمک می کند ، که می تواند به بهبود مشکلات قلبی ، فشار خون بالا ، اضطراب و افسردگی ، بی خوابی ، میگرن و درد عضلانی کمک کند.

علاوه بر درمان های منظم طب سوزنی ، پزشک ممکن است مکمل های گیاهی ، تغییر در رژیم غذایی و تغذیه را نیز توصیه کند ، که انرژی شما را به حالت تعادل باز می گرداند. یه روز دیگه رنج نکش همین امروز تماس بگیرید و یک قرار ملاقات بگذارید تا بتوانید یک برنامه درمانی تهیه کنید و تعادل را برقرار کنید.دیدگاهتان را بنویسید