آیا اهداف تناسب اندام شما محقق می شود؟


در اینجا ما در حال حاضر در وسط سال هستیم. آیا اهداف تناسب اندامی را که برای سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ کارت چطوره؟

سالن های ورزشی Corpus Christi ما هر ساله سنت خودسازی را درک می کنند ، اما می دانیم که علاقه معمولا در چند هفته اول از بین می رود. حفظ انگیزه کار دشواری است ، به ویژه هنگامی که اهداف واقعی نیستند.

تعیین اهداف هوشمند

خودشه. اهداف بلند مدت اگر بتوانید به آنها برسید بسیار عالی هستند. به عنوان مثال ، اگرچه هدف شما وزن معینی است که می خواهید به آن برسید ، اما پیشنهاد می کنیم با گازهای کوچک آن را کنار بگذارید.

به آرامی شروع کنید و حقیقت را حفظ کنید. صادقانه. واقعا به چه چیزی می توانید برسید؟ با اهداف ساده ای که می توان به آنها دست یافت ، شروع کنید. دستاوردهای کوچک می تواند به اعتماد به نفس در رسیدن به هدف شما کمک کند.

حرکت کن!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط صحبت نکنید – به باشگاه بروید و شروع به حرکت کنید! تمرینات تناسب اندام مورد علاقه خود را پیدا کنید و آنها را دنبال کنید.

آیا انرژی دیگران به شما انگیزه می دهد؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی با روحیه مثبت شما را احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا ترجیح می دهید به تنهایی ورزش کنید؟ تجهیزات تک ایستگاهی به شما امکان می دهد به طور مستقل ورزش کنید ، چه کاردیو و چه قدرتی. ما به شما کمک می کنیم فرمت آموزشی را پیدا کنید که به شما این امکان را می دهد!

به خودتان پاداش دهید

با گذر روزها و هفته ها – و رسیدن به باشگاه برای شما سخت می شود – هیجان اولیه خود را به خاطر بسپارید و قول دهید که از خود مراقبت خواهید کرد.

و هنگام ظاهر شدن ، انجام کار و رسیدن به اهدافی که برای خود تعیین کرده اید ، به خودتان پاداش دهید.

شما سزاوار تبریک بزرگ هستید و می خواهید پشت خود را بمالید – به غذاهای کالری که کار سخت شما را خراب می کند پاداش ندهید!

شرکای تناسب اندام

ما به سلامت و رفاه جامعه خود اعتقاد داریم و باشگاه های ورزشی ما در Corpus Christi می خواهند شریک تناسب اندام شما باشند.

بیایید با شما سفر کنیم. ما به شما در شناسایی این اهداف و برنامه ریزی با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها کمک خواهیم کرد.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید