آیا چربی های اشباع نشده مضر هستند؟ : تغذیه


اخیراً ، این ویدئو در کانال “چه آموخته ام” منتشر شد ، که در مورد موضوعات تصادفی صحبت می کند ، اما غذا خوردن رایج ترین است.

او بسیار مستعد رژیم غذایی عمدتا مبتنی بر گوشت است ، که این نیز در این ویدئو مشخص است ، که بر اساس تحقیقات شگفت آور ضعیف طراحی شده است تا تاثیر محصولات حیوانی بر آب و هوا را کاهش دهد. یک مرد باهوش می داند که آیا هنگام خواندن می خواند یا نه.

من واقعاً نمی خواهم در مورد ارتباط بین تغذیه و آب و هوا در اینجا صحبت کنم ، زیرا هدف از این بخش نیست ، من سعی می کنم توضیح دهم که این یک تعصب قوی دارد. به سوال خود بازگردم ، وقتی می پرسم آیا چربی های اشباع نشده چندان بد نیستند ، منظور من مصرف صدها کالری از روغن گیاهی نیست ، بلکه چربی های چند غیراشباع که از غذاهای کامل به دست می آیند. نکته مهم دیگر این است که نسبت امگا 3 به 6 باید 1: 4-1: 1 باشد.

بنابراین ، حتی اگر میزان مناسبی از امگا 3 تا 6 داشته باشید و منبع شما غذاهای کامل باشد ، شواهد خوبی وجود دارد که مصرف زیاد چربی های چند غیراشباع را بد می دانید ، اگر می توانید نقل قول کنید ، مطمئن هستم ، اما در حال حاضر من من در این بحث گم می شوم شواهد زیادی از هر دو طرف دریافت کنید

مصرف زیاد چربی های چند غیراشباع به این معنی است که چربی های اشباع نشده حدود 10٪ کالری دریافتی را تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید