آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور کرد که آب را به مدت 6 هفته بجوشانند


ساکنان پاترسون ، پاسایک و کلیفتون و وودلند پارک در نیوجرسی پس از آلوده شدن آب آشامیدنی باقیمانده از طوفان ایدا ، ششمین هفته مشاوره آب جوش را آغاز خواهند کرد.

مقامات می گویند که رواناب طوفان یک مخزن باز را آلوده کرده و آب شیرین را به نزدیک به 250،000 نفر در پترسون و جوامع اطراف توزیع کرده است.

روبی کاتن ، کمیسر آب دریای پاسایک می گوید: “ما تقریباً در پایان راه هستیم ، بنابراین مدتی با ما صبور باشید ، زیرا تقریباً اینجا هستیم.” او انتظار دارد هفته آینده نظافت را انجام دهد.

وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست باید نمونه های اضافی آب را تأیید کند تا ساکنان بتوانند دوباره با خیال راحت آب شیر بنوشند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره پاسایک ، گفت که خدمه خستگی ناپذیر کار می کنند و 3000 تکه از بیش از 4000 شیر آب را برای تمیز کردن سیستم توزیع شستشو داده اند.

وی گفت: “این مخزن میلیون ها و میلیون ها گالن آب است ، بنابراین ما مجبور شدیم آب آلوده را خارج کرده و سپس آن را با آب تمیز جایگزین کنیم.” “و آخرین مرحله شستن هیدرنت ها است.”

مشخص نیست چه آلاینده هایی در آب وجود دارد ، اما جونز گفت که مخزن کدر است و ممکن است حاوی مدفوع حیوانات یا سایر مواد شیمیایی باشد.

کمیسیون آب دره پاسایک دارای سه مخزن باز است ، اما تنها یک مخزن آلوده است. مقامات می گویند دو آب انبار دیگر در ارتفاعات بالاتر قرار دارند و در صورت استفاده بیشتر از آب در ماه های تابستان به عنوان پشتیبان مورد استفاده قرار خواهند گرفت. وی گفت که سیستم را نمی توان به مخزن دیگری منتقل کرد زیرا قسمت هایی از سیستم در حال حاضر آلوده است.

وی گفت: “ما فقط می خواستیم از ایمنی آب مشتری خود اطمینان حاصل کنیم ، بنابراین بهتر بود در مورد جوشاندن آب از مشاوره استفاده کنیم.” این فرمان در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که آژانس می خواهد اطمینان حاصل کند که برای طوفان های آینده ، از جمله پوشش سدها ، آماده است. در سال 2009 ، مقامات ایالتی به کمیسیون آب دره پاسایک دستور دادند تا مخازن خود را تحت قوانین فدرال ببندد. با این حال ، مخازن باز نشد.

جونز گفت که انتظار دارد کمیسیون آب دره پاسایک حداقل بخشی از هزینه های نظافت را از آژانس مدیریت فوریت های فدرال فدرال و آب لوله کشی رایگان که به مناطق تعیین شده ارائه می دهد ، بازگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید