آینده جزیره کوچک و فضای سبز نیویورک


هنگامی که این جزیره کوچک در ماه مه در باغ رودخانه هادسون افتتاح شد ، به عنوان یک هدیه به شهر در نظر گرفته شد ، ترکیبی هماهنگ از معماری و طبیعت که در زمستان استقبال یکسانی از نیویورکی ها و گردشگران را به همراه داشت. جزیره کوچک علاوه بر اینکه به عنوان جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر عمل می کند ، بر طراحی ، دسترسی و پایداری آن تأثیر می گذارد که بر کل شهر تأثیر می گذارد.

Little Island نیویورک و مجموعه برنامه های عمومی موسسه پرات برای یادگیری معنای آن برای معماری و معماری منظر هدایای پرات یک مکالمه مجازی رایگان بین معماران پشت باغ وجود خواهد داشت: مت کش و متیوس نیلسن ، معماران منظر در استودیو هترویک و Signe Nielsen از دانشکده معماری پرات. و همچنین تریش سانتینی ، مدیرعامل Little Island و روبرت هاموند ، موسس و مدیرعامل High Line. نیویورک تایمز منتقد معماری مایکل کیملمن معتدل است.

این گفتگو بر منحصر به فرد بودن جزیره کوچک ، روند طراحی کلی ایجاد شده در آن و نقش فضاهای سبز به طور کلی – گفتگو در مرکز برنامه کارشناسی ارشد جدید در معماری منظر در موسسه پرات متمرکز خواهد شد. از نظر عدالت ، راحتی و پایداری ، اگر ما هم در محیط اجتماعی و هم در محیط طبیعی تجدید نظر کنیم ، چگونه می توان جزیره کوچک نمونه ای از یک شهر پر جنب و جوش بود؟

مصاحبه از قبل ضبط شده ساعت 18:30 سه شنبه 19 اکتبر به صورت آنلاین پخش می شود و برای همه آزاد است. اینجا ثبت نام کنید.

Pratt Presents توسط بنیاد خیریه TD پشتیبانی می شود.

این پیام یک همکاری بین موسسه پرات و کارکنان Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید