ائتلاف اقدام ویژه چاقی (OAC) برای بخش کمپین وزن BIAS در تلویزیون OECH – 12 اوت ، 19:00 EDT.


تمپا ، فلوریدا – OAK خوشحال است که میزبان بخش ویژه ای برای کمپین توقف وزن در تلویزیون OAC است. این بخش شامل ویژگی های جدید کمپین ، رویدادهای واقعی در مورد وزن ، مهمانان ویژه و شگفتی است.

“کمپین توقف وزن توقف یک ابتکار واقعاً قابل توجه برای HAC بوده است. متأسفانه ، ما همچنان در بسیاری از زمینه های زندگی برای افرادی که از چاقی رنج می برند ، عدم اطمینان داریم. کمپین تعصب توقف وزن با هدف افزایش آگاهی و آموزش عموم مردم است. برای خود هدفی تعیین می کند. “جو نادگلوسکی ، رئیس و مدیرعامل HAC می گوید.

کمپین “کاهش وزن” برای افزایش آگاهی ، تغییر افکار عمومی ، ترویج برابری و توقف حمایت از وزن ایجاد شد. OAK به طور خستگی ناپذیری برای کمک به مردم در درک آسیب سوگیری وزن تلاش کرده است و سعی کرده به کسانی که آن را تجربه کرده اند رای بدهد. “از طریق نظرسنجی های عمومی ، ما گفتیم که بیش از 90 درصد بزرگسالان آمریکایی تمایل به افزایش وزن دارند و بیش از 42 درصد آن را تجربه کرده اند. تمایل به افزایش وزن در بافت جامعه ما بافته شده است و ما به آن می پردازیم. ما باید این کار را انجام دهیم. “

HAC همه را تشویق می کند تا در 12 آگوست به این بخش ویژه بپیوندندث ساعت 19:00 EDT از تلویزیون OAC پخش می شود اشتراک در به کانال YouTube OAK. همچنین می توانید درباره کمپین اطلاعات بیشتری کسب کنید و ثبت نام کنید تا بخشی از راه حل باشید اینجا کلیک کنیدبه

OAK مایل است از شرکای کمپین توقف وزن توقف ما قدردانی کند: Boehringer Ingelheim ، Eli Lilly and Company ، Ethicon ، Fujifilm ، Medtronic ، Novo Nordisk و WW.

ائتلاف ملی غیرانتفاعی برای چاقی (OAC) ، که بیش از 75000 عضو دارد ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت اختصاص داده شده است.

###

دیدگاهتان را بنویسید