ائتلاف علیه چاقی (OCA) آگاهی از وزن و شدت را در ماه های آگاهی از چاقی کودکان افزایش می دهد.


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی چاقی در کودکان است و ائتلاف اقدام در مورد چاقی وزن و شدت کودکانی را که در این ماه دارای اضافه وزن یا چاقی هستند ، تشخیص می دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن توسط همسالان خود در مدرسه مورد تمسخر قرار می گیرند. “گرایش به افزایش وزن در کودکان و نوجوانان یک شاخص مهم برای نسل جوان ما باقی می ماند. ما می دانیم که آثار خشونت می تواند در کودکان تا بزرگسالی باقی بماند.” این می تواند بسیار دشوار باشد ، حتی اگر نیازی به حکم اعدام نداشته باشد. جو نادگلوفسکی ، رئیس و مدیرعامل HAC ، گفت: زمان آن رسیده است که این تاثیر منفی را بشناسیم و سعی کنیم تمایل به افزایش وزن را متوقف کنیم.

در طول ماه سپتامبر ، HAC روی جمع آوری پول برای جلوگیری از قلدری با ترویج ، اطلاع رسانی و حمایت از وزن و آموزش دوران کودکی تمرکز می کند. شما می توانید حمایت خود را از این کار مهم امروز با اهدا به HAC در ObesityAction.org/Donate نشان دهید. هدف هر مشارکتی این است که جهان را به مکانی بهتر برای کودکان دارای اضافه وزن یا چاق تبدیل کند.

ائتلاف چاقی (OAC) ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی با بیش از 75000 عضو ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت اختصاص داده شده است.

###

دیدگاهتان را بنویسید