احداث ۱۶۷۰۰ متر شبکه برق شهر اهواز


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: ۱۶ هزار و ۷۰۰ متر شبکه برق فشار متوسط ​​و ضعیف از ابتدای سال جاری در مناطق مختلف شهر اهواز احداث شده است.

عبدالحمید عباس الشیاری گفت: از ابتدای فروردین ماه امسال ۹ هزار و ۲۰۰ متر شبکه فشار متوسط ​​و ۷ هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار ضعیف برای تامین برق و تعادل بار برخی از مواد مغذی در نقاط مختلف شهر اهواز احداث شده است. .

وی ادامه داد: در این عملیات که به منظور افزایش رضایتمندی شهروندان و بهره مندی مشترکین خانگی و صاحبان مشاغل از خدمات مطلوب برق اجرا شد، در مجموع ۷ هزار و ۵۰۰ متر کابل خودنگهدار و ۲ هزار و ۷۶۰ متر سیم با روکش آلومینیومی نیز نصب شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با بیان اینکه اعتبار این پروژه ۶۰ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال است، گفت: این پروژه در محدوده کیانشهر، انتهای خیابان قدس، بعد از پاسگاه پلیس راه قدیم واقع شده است. الزیتون کرکاری. خروجی های ایستگاه صنعتی، شرکت ملی معدن، گلستان، کوی سعدی، خیابان فروردین، جامعه شهر و نقاط مختلف شهرستان اهواز عملیاتی شد.

الشیعی افزود: بنا به درخواست متقاضیان و همچنین توسعه شبکه برق در مناطق جدید، طراحی مهندسی شبکه برق انجام می شود.

وی بیان کرد: با توجه به شدت گرما و افزایش نیاز به برق، از شهروندان شهر اهواز می خواهیم به نظارت بر الگوی مصرف به ویژه در ساعات اوج بار (۱۲ الی ۱۸:۰۰) خودداری کنند. آی تی. استفاده از وسایل برقی پرمصرف

امور برق شهرستان های اهواز، بافی، حمیدیه و کارون زیر نظر شرکت توزیع نیروی برق اهواز است.