ادوارد متیوز ، مرد نیجریه ای ، که در یک ویدیوی ویروسی نژادپرستانه ضبط شده بود ، با اتهامات جدیدی روبرو است


یک مرد نیوجرسی تابستان گذشته پس از ویدئویی ویروسی که نشان می داد وی به همسایه خود توهین نژادپرستانه می کند ، دستگیر شد.

ادوارد کین متیو ، 45 ساله ، یک نامه خشن را در ماشین همسایه خود در کوه لورل نوشت و مدفوع را روی ماشین مالید.

کیفرخواست پس از آن تنظیم شد که FBR دریافت که پیام توسط مظنون نوشته شده است.

متیوس در حال حاضر در مجموع با 22 اتهام از جمله جنایت ، در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه ، نگهداری و تعقیب مواد مخدر به قصد توزیع روبرو است.

مظنون از 5 ژوئیه در زندان شهرستان برلینگتون بوده و توسط هیئت منصفه ارشد محاکمه می شود.

اعتراضی در خانه متیو سفیدپوست برگزار شد ، که به سینه همسایه سیاه پوست خود ضربه زد و فریاد زد: “قوانین خود را بیاموزید … این آفریقا نیست … یا هر کجا که هستید”.

دادستان ها گفتند که چهار تن از معترضان سه شنبه متهم به سمپاشی فلفل به متیوس و افسران پلیس بودند که برای دستگیری وی آمده بودند.

ادوارد متیوز به 22 فقره اتهام متهم شده است که شامل ارتکاب جرم و جنایت ، داشتن اسلحه گرم غیرمجاز ، نگهداری و تعقیب مواد مخدر به قصد توزیع است.
ادوارد متیوز به 22 فقره اتهام متهم شده است که شامل ارتکاب جرم و جنایت ، داشتن اسلحه گرم غیرقانونی ، نگهداری و تعقیب مواد مخدر به قصد توزیع است.
فیس بوک

دادستان اسکات کوفینا نوشت: “خشم از رفتار متیوس در ویدئوی ویروسی به هیچ کس اجازه نمی دهد که حملات غیرقانونی یا خرابکاری را بر افسران پلیس انجام دهد.”

در طول پنج سال گذشته ، پلیس کوه لورل چندین شکایت در مورد ماتیوس دریافت کرده است ، اما او تا فیلم ویدئویی ماه ژوئیه هرگز دستگیر نشد.

این نشریه می گوید که دفتر دادستانی تمام حوادث قبلی علیه مظنون و واکنش پلیس را مورد بررسی قرار داد و هیچ موردی از جانبداری پیدا نکرد.

با این حال ، دادستان ها اذعان کردند که دفتر باید نمونه ای از اتهامات علیه ماتیوس را بررسی کند و در هر مورد به آنها رسیدگی نکند.

کوفینا گفت: “ما با مردم اسکس پلاس که در پایان رفتار ماتیوس هستند همدردی می کنیم.” هیچ کس هرگز نباید بتواند در برابر آزار و اذیت نژادی مقاومت کند ، به ویژه در محله خود و حتی در خانه خود. “

دیدگاهتان را بنویسید