اد مالینز رئیس SBA پس از حمله FBR به مقر SBA استعفا داد


اد مالینز ، رئیس آتش نشانی انجمن خیریه گروهبانان ، استعفا داد.

FQB صبح سه شنبه در مقر SBA در منهتن تحتانی و همچنین خانه مولینز در پورت واشنگتن ، لانگ آیلند جستجو کرد. در نامه ای به هیئت اجرایی SBA ، “رئیس جمهور مولینز هدف تحقیقات فدرال را اعلام کرد” و “[g]با توجه به جدیت موضوع و عدم قطعیت نتیجه ، آنها درخواست استعفا کردند.

در نامه آمده است: “امشب” رئیس جمهور مالینز با استعفای ریاست SBA موافقت کرد. اد مولینز مانند همه ما حق فرض بی گناهی را دارد و ما از شما می خواهیم که حکم را تا تمام واقعیات تایید کنید. با این حال ، فعالیت های روزانه و کارهای مهم SBA با حضور این تحقیق منحرف نمی شود.

مولینز SBA را از سال 2002 رهبری می کند که دارای 13000 عضو و 264 میلیون دلار صندوق بازنشستگی است. در حالی که FBR ماهیت تحقیقات را فاش نکرد ، NY1 گزارش داد که آنها می توانند “سوء مدیریت وجوه” را بررسی کنند. به نوشته پست ، “یک مقام عالی رتبه نیروی انتظامی در تحقیقات گفت که مشکوک به کلاهبرداری از طریق پست و تلفن یا سوء استفاده از بودجه SBA است.”

در ماه فوریه ، مولینز پس از اظهار نظر مبهم در توئیتر در مورد دستگیری دختر شهردار بیل دو بلاسیو ، که در جریان اعتراضات جورج فلوید دستگیر شد ، به سوء رفتار متهم شد. اظهارات در توییتر متعلق به نماینده کنگره ریچی تورس بود که او را “فاحشه درجه یک SBA” نامید ، تورس عضو شورای شهر بود و اوهیریس باربوت ، کمیسر بهداشت نیویورک ، SBA را یک “عوضی” آتاگان نامید. در مورد توزیع ماسک های همه گیر با NYPD اختلاف نظر وجود دارد.

وی همچنین ویدئویی درباره نژادپرستی با هزاران عضو SBA به اشتراک گذاشت. در ویدئویی که در سال 2019 منتشر شد ، سیاهپوستان “حیوانات” ، اقامتگاه های عمومی “مناطق جنگی” و “ملکه های رفاه” نامیده شدند ، در حالی که مولینز آنها را “بهترین ویدئویی که تا به حال به افرادی که دیده ام” نامیده است. به حقیقت مطلق “

آندریا کاتسیماتیدیس ، رئیس حزب جمهوری خواه منهتن ، در توییتر ارسال شده است حمایت مالینز از دونالد ترامپ در انتخابات 2020 منجر به حمله شد ، “پیامی برای سکوت و تحت فشار قرار دادن مخالفان سیاسی در چپ. پدر مولینز ، مهمان مکرر برنامه رادیویی جان کتسیماتیدیس جمهوریخواه.

مولینز و وکیل SBA درخواست اظهار نظر نکردند. در این پست ذکر شد که مولینز سه شنبه بعد از ظهر در خانه خود ظاهر شد و سپس بدون پاسخ به سوالات آنجا را ترک کرد.دیدگاهتان را بنویسید