ارتفاع دوچرخه شما چقدر است؟ موانع اجتماعات دوچرخه سواری


شهری با مسیرهای ایمن دوچرخه سواری

انتقال به یک شهر جدید در بحبوحه همه گیری COVID-19 می تواند منجر به انتقال دشواری شود. اگر گزینه های معمول رفتن به رستوران ، کنسرت یا رویدادهای ورزشی را ندارید ، آشنایی با خانه جدید می تواند چالش هایی را به همراه داشته باشد. وقتی شوهرم و من در ژوئن 2020 به مینیاپولیس نقل مکان کردیم ، هر دو به دلیل مصدومیت دور از مسابقه بودیم. خوشبختانه مسیرهای دوچرخه سواری متصل در شهر به ما راهی عالی برای کشف شهر جدید و اقامت در فاصله ایمن داد. ما به سرعت شروع کردیم به دوچرخه سواری بیشتر از قبل ، و یکی از دلایل اصلی ادامه دوچرخه سواری زمانی بود که “آسان” بود. ما فقط در جاده هایی که در حال دوچرخه سواری بودیم با تردد خودروها دست و پنجه نرم نمی کردیم. ما هرگز به جاهایی که مسیرهای دوچرخه سواری به طور ناگهانی به پایان می رسید دویدیم ، خوشبختانه هرگز مجبور نشدیم با ترافیک ادغام شویم. من دوچرخه سواری را دوست ندارم ، اما ماشین ها بدون توجه به دیگران در جاده ها می گذرند ، اما مسیرهای دوچرخه سواری شهرهای دوقلو نسبتاً از این امر محافظت می شد. بزرگترین شکایت من این است که گاهی اوقات چنین بوده است دوچرخه سواران زیاد (چگونه می توانم این را بگویم)!

در دوران پزشکی ، من دوچرخه ام را به کلاس می بردم ، اما مجبور شدم یک مایل در خیابان های شلوغ پیاده روی کنم (اگرچه هیچ مسیر دوچرخه ای وجود نداشت). هر از گاهی به کار روی دوچرخه فکر می کردم ، اما موانع متعددی وجود داشت ، از جمله عدم اتصال زیرساخت (خطوط دوچرخه سواری که نیازی به ادغام ناگهانی با مسیرهای دوچرخه به هم پیوسته ندارند) ، عواملی مانند عدم وجود دوچرخه محافظت شده عوامل شخصی مانند جاده ها و پیاده روها و نور ضعیف و همچنین عدم امکان دوش گرفتن هنگام رفتن به محل کار. در مینیاپولیس ، بسیاری از شهروندان برای دوچرخه سواری یا فقط برای ورزش می روند و اکنون دلیل این امر را درک می کنم: زیرساخت های شهر آسان و دلپذیر است. این باعث شد بیشتر به این فکر کنم که چه کارهایی می توانم انجام دهم تا از دوچرخه سواری راحت در جوامع آنها در شهرهای دیگر بهره مند شوم.

دوچرخه سواری برای کار یا مدرسه فواید زیادی دارد ، از جمله:

  • افزایش فعالیت بدنی خطر بیماری های مزمن را کاهش می دهد
  • کاهش ردپای کربن
  • جلوگیری از احتقان
  • خطر ابتلا به COVID-19 در حمل و نقل عمومی کاهش می یابد
  • روحیه و ادراک بهبود یافته است
  • به مردم کمک کنید تا توصیه های کالج پزشکی ورزشی آمریکا را برای 150 دقیقه فعالیت بدنی در هفته رعایت کنند
  • در هزینه خود صرفه جویی کنید زیرا دوچرخه سواری ارزان تر از قرض گرفتن و سوار شدن است

با وجود مزایا ، بسیاری از جوامع موانعی برای دوچرخه سواری دارند ، از جمله عدم اتصال زیرساخت ها ، مسیرهای محافظت شده از دوچرخه یا پیاده روها ، و نور ضعیف. اتصال زیرساخت ها یکی از موانع اصلی دوچرخه سواری در شهرهای ایالات متحده است. یک سیاست کامل خیابانی به شما کمک می کند تا اجتماعاتی را ایجاد کنید که انتخاب فعالیت روزانه راحت تر و ایمن تر است. خیابانهای کامل طوری طراحی شده اند که ایمنی ، راحتی و دسترسی عابران پیاده و دوچرخه سواران را در اولویت قرار دهند تا به ایجاد فضاهای زندگی کمک کنند و ایمنی و بهداشت عمومی در اولویت قرار دارد. موانع اضافی دوچرخه سواری را از بین ببرید ، مانند مسیرهای باریک دوچرخه ، جدایی ناپذیری از وسایل نقلیه ، عبورهای دشوار در تقاطع ها ، و مسیرهای دوچرخه پوشیده از برف و یخ-باعث می شود افراد با دوچرخه راهی راحت تر را احساس کنند.

نمرات دوچرخه نقشه ایالات متحده 2020هرچند انتخاب هر فردی برای فعالیت یا دوچرخه سواری بر عهده هر فردی است ، اما دسترسی به مسیرهای دوچرخه سواری ایمن ، متصل و دارای نور مناسب باید به عهده مردم باشد و سیاست عمومی باید دوچرخه سواران را به ماندن در شهر تشویق کند. هنگام برنامه ریزی زیرساخت ها اولویت بندی شود. ACSM American Fitness Index اتصال زیرساخت ها را با استفاده از چهار شاخص ارزیابی می کند که یکی از آنها نمره دوچرخه است®به مینیاپولیس در رتبه بندی دوچرخه MN رتبه اول را دارد®سپس پورتلند ، OR ، شیکاگو ، IL ، دنور ، CO و سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا. اما چه چیزی باعث شد این شهرها به بالای لیست برسند؟ آنها دارای زیرساختی متصل به هم با مسیرهای دوچرخه سواری مشخص هستند که در درجه اول از تردد موتوری متمایز می شوند. مینیاپولیس در سال 2016 یک سیاست کامل در خیابان اجرا کرد ، که اولویت را بر عابران پیاده ، سپس دوچرخه ، ترانزیت و در نهایت وسایل نقلیه موتوری قرار داد. شبکه ای از دوچرخه در مینیاپولیس در حال رشد است و افراد در هر رده سنی را تشویق می کند که در تمام طول سال ، چه برای ورزش و چه در حال حرکت ، دوچرخه سواری کنند. بسیاری از شهرهای دیگر زیرساخت دوچرخه مشابهی را اتخاذ کرده اند ، اما هنوز هم بسیاری از شهرها دارای خطوط دوچرخه ایمن و متصل به هم نیستند.

نویسنده: آلیسون شرودر ، MD – افسر پزشکی ورزشی ، کلینیک مایو ، مینیاپولیس ، MN. او در آگوست 2021 به عنوان عضو هیئت علمی به گروه پزشکی فیزیکی و توانبخشی در مرکز پزشکی دانشگاه پیتسبورگ ملحق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید