اریک آدامز آخرین دور جمع آوری کمک مالی را رد کرد زیرا Sliva نزدیک به 700000 دلار کمک مالی کرد.


اریک آدامز ، نامزد دموکرات ها برای رئیس جمهور و شهردار بروکلین ، گامی غیرمعمول در کاهش آخرین نوع بودجه عمومی برای شورای مالی کمپین برداشته است. رقیب جمهوری خواه او ، کورتیس اسلیوا ، در آن زمان نزدیک به مرحله نهایی مسابقه نزدیک به 700،000 دلار جمع آوری کرد.

طبق تصمیم آدامز ، او همچنان به عنوان یک کمپین از میلیون ها دلار دیگر بر اسلیوان پیشی می گیرد. اگرچه اسلیوا ، بنیانگذار فرشتگان نگهبان ، از زمان ورود به مسابقه حدود 4 میلیون دلار جمع آوری کرده است ، اما آدامز 19 میلیون دلار صندوق جنگی جمع آوری کرده و به جمع آوری گنجینه خود ادامه می دهد.

ایوان تیس ، مشاور ارشد و سخنگوی کمپین آدامز ، در جریان مبارزات انتخاباتی روز پنجشنبه به WNYC / Gothamist گفت: “جمع آوری کمک های مالی اریک موفقیت بزرگی بود.” “هیچ دلیلی وجود ندارد که پول مالیات دهندگان را صرف یک کمپین کنیم. در عوض ، ما خود تأمین مالی می کنیم.”

بیشتر بخوانید: تسطیح زمین بازی سیاسی: شورای تامین بودجه کمپین توضیح داد

آدامز ، که پس از شکست 11 نامزد در انتخابات حزب دموکرات در ماه ژوئن ، مورد علاقه در رقابت بود ، در آخرین پیشنهاد خود از 24 اوت تا 27 سپتامبر 2 میلیون دلار جمع آوری کرد. اما نام او روز پنجشنبه فاش نشد ، زیرا CFB آخرین نوع کمک از برنامه جمع آوری کمک های مربوطه آژانس را اعلام کرد. بر اساس این برنامه ، کمکهای کوچک دلار هشت برابر بیشتر است.

بیش از 3 میلیون دلار به تازگی پرداخت شده است. اگرچه اسلیوا مبلغ هنگفتی دریافت کرد ، اما جومان ویلیامز ، وکیل عمومی (برای انتخاب مجدد با قصد نامزد شدن به عنوان فرماندار) بیشترین درآمد را با 959000 دلار دریافت کرد.

در حالی که کمپین آدامز ادعا می کند در آخرین دوره 354،061 دلار جمع آوری کرده است ، مشخص نیست که CFB چقدر دقیق است زیرا ادعاها مورد بررسی قرار گرفته است.

طبق اعلام امروز ، Sliva بیش از 1.8 میلیون دلار پول نقد و Adams بیش از 7.5 میلیون دلار پول نقد دارد.

تیس گفت بودجه رئیس جمهور شهرستان بروکلین برای پخش آگهی های تلویزیونی بیشتر پیش از انتخابات عمومی 2 نوامبر اختصاص می یابد. روز دوشنبه ، کمپین انتخاباتی آدامز اولین تبلیغ تلویزیونی عمومی خود را پخش کرد ، که در آن آدامز از گزارش کاهش جنایت در مورد مادر مرده خود صحبت نکرد.

اسناد قبل از انتخابات نشان می دهد که او پول خود را صرف تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی و چاپی و حداقل یک تبلیغ بیلبورد کرده است. راب کول ، سخنگوی کمپین Sliva گفت که تبلیغات بیشتری منتشر خواهد شد.

اگرچه اسلیوا و آدامز از برنامه بودجه 8 به 1 برای حمایت از کمپین های خود استفاده کردند ، اما آدامز تمایل دارد پس از انتخاب اصلی ، از اهداکنندگان جیبی کمک های مالی دریافت کند. در تابستان ، نیویورک تایمز گزارش داد ، آدامز در حلقه اهداکنندگان ثروتمند بود و در جمع آوری کمک های مالی که توسط میلیاردرها جان کاتسیماتیدیس و شهردار سابق مایک بلومبرگ میزبانی شده بود ، شرکت می کرد.

بیشتر بخوانید: تجمع های کارگری و همپتونز سویر: آیا اریک آدامز می تواند قهرمان طبقه کارگر و دوست ثروتمندان باشد؟

آدامز با وجود اینکه بودجه ای را از اهداکنندگان ثروتمند دریافت می کند ، نگران ساختار فعلی این کمپین است که اغلب برای جمع آوری کمک های مالی متمرکز است. در فصل مبارزات انتخاباتی ، آدامز خواستار تأمین بودجه کمپین های شهری آینده توسط CFB شد.

آدامز روز سه شنبه در نمایش برایان لرر گفت: “من هر دلار را پس می دادم ، صدها هزار تماس می گرفتم ، پول جمع می کردم. در سیاست ، هیچ کس از این کار خوشش نمی آید.” “اما در حال حاضر شما باید میلیون ها دلار در برنامه های تلویزیونی ، تبلیغات رادیویی ، دستمزد کارکنان خود کسب کنید … این بخشی از این روند است.”

کول گفت که کمپین Sliva یک عملیات متوسط ​​است و به طور متوسط ​​بیش از 100 دلار درآمد دارد.

“ما کاندیدای مردم خواهیم بود. و [Adams] لابی ها و اهداکنندگان صندوق های تامینی نامزد خواهند شد. “

الیزابت کیم در این گزارش مشارکت داشته است.دیدگاهتان را بنویسید