از نوشتن نقل قول ها تا اطلاعات مربوط به روابط رسانه ها ، مبارزه با اطلاعات غلط و افزایش تجربه خوانندگان: 10 پست برتر وبلاگ از Business Wire در سه ماهه دوم 2021.


تجربه دانشجویی در سه ماهه دوم سال 2021 بر پست های محبوب وبلاگ ما تسلط داشت. متخصصان در این زمینه ، مطالعه عمیق نحوه تأثیر همه گیری در زمینه روزنامه نگاری و نکاتی در مورد تقویت گزارشات مطبوعاتی.

در اینجا 10 پست وبلاگ خوانده شده و به اشتراک گذاشته شده توسط Business Wire برای سه ماهه دوم 2021 آورده شده است.

بهترین شیوه ها برای ارائه نقل قول در بیانیه های مطبوعاتی محبوب ترین وبلاگ Business Wire فصلنامه دارای توصیه قوی از نویسنده نویسنده آن وایلی است که می گوید کلمات در مطبوعات باید انسانی تر و مبتنی بر ماشین نباشند تا واقعاً داستان را گسترش دهند و طنین بیشتری در بین خوانندگان ایجاد کنند.

برای خواندن روابط عمومی ، باید بخوانید: 7 روزنامه نگار مزایا و معایب استفاده از Clubhouse را به اشتراک می گذارند برنامه چت صوتی Clubhouse ، که در طول همه گیری همه گیر شد ، راه ارتباطی منحصر به فردی را از طریق گوش دادن ، یادگیری و به اشتراک گذاری ایده ها به متخصصان رسانه و روابط عمومی ارائه می دهد. Jeanne Prisyajnaya ، متخصص روابط رسانه ها از هفت روزنامه نگار نحوه استفاده از برنامه چت صوتی پرسید و کارشناسان روابط عمومی راه هایی را برای استفاده از این مفاهیم برای تقویت داستان ها و تلاش های حمایتی خود مطرح کردند.

روزنامه نگار پیت پیوز در 2021 – مشابه گذشته ، اما تمدید شده – داده های تحقیقات رسانه ای Business Wire 2020 به عنوان بخشی از یک نظرسنجی رسانه ای در سال 2020 ، ما از روزنامه نگاران پرسیدیم: “حیوان خانگی شما در مورد گرفتن صحنه های داستان به چه چیزی علاقه دارد؟” مت آلینسون ، مدیر روابط عمومی رسانه بیزنس وایر ، پاسخ ها را در این پست وبلاگ به اشتراک می گذارد و نکاتی در مورد چگونگی کاوش ، ایجاد و ارسال بسترهای رسانه ای برای سهولت کار شما ارائه می دهد.

9 راه برای بهبود نتایج رسانه ها در جهان پس از همه گیری طبق داده های بحث ما با Muck Rack ، این وبلاگ توسط Serena Erlix ، مدیر بازاریابی محصول Business Wire است.، روابط رسانه ها اولین رویکردهایی است که از نظر فرهنگی مناسب است تا مخاطب بتواند استراتژی شما را تغییر دهد و در رسانه های رو به رشد علاقه ایجاد کند.

چالش های روزنامه نگار مدرن – داده های تحقیقات رسانه ای Business Business 2020 همانطور که روزنامه نگاران امروزی شبانه روز برای تغذیه یک چرخه بی وقفه خبری کار می کنند ، چگونه با چالش هایی در زمینه خود روبرو هستند؟ در این بازی ، رایسا آلوک ، متخصص روابط رسانه ای پاسخ به نظرسنجی رسانه ای 2020 ما را بررسی می کند و احساسات و گرایش های روزنامه نگاری مدرن مربوط به اعتماد به نفس ، بی ثباتی شغلی ، همه گیری کروناویروس ، گسترش کانال های دیجیتالی و بیابان های خبری را بررسی می کند.

5 امتیاز هنگام ترجمه بیانیه مطبوعاتی ترجمه ها اجزای کلیدی یک استراتژی روابط عمومی چند زبانه موفق هستند. در این پست وبلاگی توسط سرنا هیلر ، سردبیر اتاق خبر ، ارتباط دهندگان توضیح می دهند که چگونه و چرا وقت و انرژی خود را صرف ترجمه بیانیه های مطبوعاتی ، درک پیام ها در بین مخاطبان مختلف و افزایش مشارکت آنها می کنند.

9 افزونه برای بهبود تجربه خواندن بیانیه مطبوعاتی Business Wire تجربه خوب خواننده احتمال دریافت پیام را افزایش می دهد. این پست وبلاگ توسط Serena Errix ، مدیر بازاریابی محصول در Business Wire ، دارای بسیاری از ویژگی های (و رایگان!) است که استفاده از اخبار شما را برای بینندگان آسان می کند. با جذب خوانندگان علاقه مند به شما ، خبرنگاران را تشویق کنید تا با شما ارتباط برقرار کنند و میزان تبلیغات شما را در رسانه های اجتماعی افزایش دهند.

آنچه روزنامه نگاران می خواهند در بیانیه مطبوعاتی شما ببینند – داده های حاصل از نظرسنجی رسانه ای Business Wire 2020 بر اساس تحقیقات رسانه ای ما در سال 2020 ، روزنامه نگاران هنگام تحقیق و بررسی یک شرکت بر انتشار مطبوعات سازمان تمرکز می کنند. این نویسنده وبلاگ است مدیر روابط رسانه ای ایالات متحده ، Business Wire ، ستون پورتلا ، جزئیات عناصر اعلامیه مطبوعاتی که برای روزنامه نگاران مهم است: چند رسانه ای ، اطلاعات تماس و اطلاعات شرکت.

حفظ اصالت: استفاده از روابط عمومی در مبارزه با اطلاعات غلط و اطلاعات غلط آلیسون گری ، سردبیر اتاق خبر ، پنج نظر متخصص را برجسته می کند که به تیم های روابط عمومی کمک می کند تا شهرت برند خود را در برابر اطلاعات غلط و اطلاعات غلط مدیریت و حفظ کنند. این پست وبلاگ وبینار ما را با خدمات مشاوره از کارشناسان صنعت Jim O’Leari ، گروه تمرینات جهانی ، امور شرکتی و Edelman به پایان می رساند. لیزا سیدنبرگ ، معاون روابط رسانه ای با Greentarget ؛ و مایکل استوز ، معاون اجرایی و مدیر عامل روابط عمومی و روابط بحرانی با BCW.

تاثیر COVID-19 بر روزنامه نگاری-آنچه که نظرسنجی رسانه ای Business Wire 2020 نشان داد این بیماری همه گیر تأثیر زیادی بر روزنامه نگاری داشت. این پست وبلاگ تأثیر ویژه روزنامه نگاران کارگر در خانه ، گزارش همه گیری و چرخه شلوغ خبری را تجزیه و تحلیل می کند.

ما در Business Wire متعهد به ایجاد محتوایی هستیم که ارتباطگران امروز می خواهند بخوانند. برای دریافت اعلانات هنگام انتشار پست های جدید وبلاگ ، در زیر ثبت نام کنید.


در وبلاگ Business Wire جدیدترین نکات مربوط به روابط عمومی ، IR ، بازاریابی و رسانه ها را دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاهتان را بنویسید