از CSR تا روابط سرمایه گذاران ، بازار اسپانیا – سیاست عمومی: محبوب ترین پست های وبلاگ Business Wire برای سه ماهه سوم 2021.


در سه ماهه سوم سال 2021 ، مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) ، روابط سرمایه گذاران ، بازار اسپانیا در ایالات متحده ، روابط دولت و سیاست بیشترین طنین را برای خوانندگان وبلاگ داشت.

همانطور که مشاهده می کنید ، هر یک از بخشهای زیر راهنمایی استراتژیک و مراحل تاکتیکی را ارائه می دهد که تیم ها با هر اندازه می توانند انجام دهند.

قدرت بزرگ با مسئولیت اجتماعی بزرگ شرکتی همراه است نیاز روزافزون به نوآوری های متمرکز بر ESG و CSR در حال افزایش است زیرا مصرف کنندگان اغلب انتظار دارند مارک ها و شرکت ها مسئولیت اجتماعی داشته باشند. این امر مستلزم بررسی دقیق رویکرد مناسب برای انجام اقدامات است. این وبلاگ که توسط سردبیر اتاق خبر ، آلیسون گری نوشته شده است ، توضیح می دهد که چگونه دوران محافظت از شبکه های اجتماعی Business Business به کسانی می رسد که مایل به خواندن و پیگیری اخبار مربوط به مسئولیت اجتماعی شرکت ها و محیط زیست ، حاکمیت اجتماعی و شرکتی هستند.

قوانین عملکرد ، اما درک همه چیز است: چگونه بفهمیم سرمایه گذاران واقعاً در مورد شرکت شما چگونه فکر می کنند ممکن است سرمایه گذاران همیشه نتوانند دیدگاه خود را در مورد یک شرکت باز ، استراتژی ، تیم مدیریتی و برنامه روابط سرمایه گذاران پیش بینی کنند. جف میساکیان از PondelWilkinson توصیه می کند که بررسی درک شخص ثالث راهی برای کشف مفاهیم عمیق تر ، صمیمی تر و گاهی سخت تر باشد. تیم های مدیریتی و هیئت مدیره هر شرکت دولتی که دارای این دانش هستند می توانند اطمینان حاصل کنند که برنامه های بهره هوشی آنها انتظارات سرمایه گذاران و اهداف شرکت را برآورده می کند.

ماه میراث اسپانیایی: گزارش سرشماری ایالات متحده درباره جمعیت لاتینکس چه چیزی را تأیید می کند ، و این برای ارتباط دهندگان امروزی به چه معناست؟ بر اساس گزارش رسانه های آمریکایی Business Wire ، داده های گزارش سرشماری 2020 اطلاعات قابل فهمی را در اختیار برقراری ارتباط با قدرت خرید مردم اسپانیا در ایالات متحده ، عادات مصرف رسانه ها ، نفوذ سیاسی و غیره قرار می دهد. این وبلاگ و مفاهیم بازاریابی برای متخصصان روابط عمومی برای توسعه یک استراتژی ارتقاء پایدار برای ارتباط با مخاطبان اسپانیایی آمریکایی.

استراتژی بهترین سیاست است: ایجاد یک برنامه روابط دولتی موفق صدای سیاسی سازمان شما مهم است. بهترین راه برای سازمانها برای تمرکز و اقدام بر اخباری که بر موضوعات مهم تمرکز می کنند ، ایجاد یک برنامه ارتباطی موثر دولتی است که به مخاطبان نهایی در مورد سیاست ها و قوانین م thatثر بر تجارت آنها هشدار می دهد. پنج راهبرد سیاست عمومی را فرا بگیرید تا با مقامات دولتی ، کمیته های کنگره و خبرنگاران که در این وبلاگ آنها را پوشش می دهند ، توسط Raisa Aklok ، کارشناس روابط عمومی ، آشنا شوید و درباره توزیع سیم سیاست عمومی Business Wire اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سه ماهه سوم “گویا” است: هفت نکته کلیدی برای هر گزارش فصلی
برای شرکتهایی که سالهای مالی ژانویه تا دسامبر را گزارش می دهند ، درآمد سه ماهه سوم ممکن است نتایج پایان سال را نشان دهد. این در وبلاگ مهمان است مری تی انتقال از ارتباطات کانوی، هفت ایده را برای کمک به شرکت ها برای آماده سازی و گزارش درآمدهای سه ماهه سوم در عین حفظ اعتماد به عملکرد ، موقعیت استراتژیک و اطمینان آینده مورد بحث قرار می دهد.

ما در Business Wire متعهد به ایجاد محتوایی هستیم که ارتباطگران امروز می خواهند بخوانند. برای دریافت اعلانات هنگام انتشار پست های جدید وبلاگ ، در زیر ثبت نام کنید.


جدیدترین نکات مربوط به روابط عمومی ، IR ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاهتان را بنویسید