استارتاپ سطح بالای Lifespark 20 میلیون دلار جمع آوری می کندصبح امروز ، Lifespark ، یک شرکت بهداشت و درمان با فناوری بالا ، 20 میلیون دلار در سری B جمع آوری کرد. صندوق تحت مدیریت Virgo و ارائه دهنده Medicare Advantage UCare این تور را مدیریت کردند.

این اتفاق حدود یک سال پس از کاهش 16 میلیون دلاری شرکت مستقر در مینیاپولیس رخ داد Crunchbase

چکار باید کرد

این شرکت یک سیستم یکپارچه مبتنی بر فناوری با هدف پیری سالم ایجاد کرده است. افراد مسن می توانند “برنامه زندگی” داشته باشند که شامل اهداف بلند مدت و کوتاه مدت با هدف استقلال بیشتر به فرد می شود. بیماران باید از پزشک خود بخواهند که در خانه مراجعه کند ویدیو بازدید

فناوری آن شامل یک پلت فرم بهداشت عمومی با هدف حذف علوفه می باشد. این سیستم که Electronic Life Recording نام دارد ، شامل یک پورتال حرفه ای ، برنامه زندگی ، سیگنال های دریافتی ، 360 مشاهده بیماران ، تجزیه و تحلیل و اطلاعات ، و همچنین اعضا و تجربیات خانواده را ارائه می دهد.

چرا

این شرکت گفت که قصد دارد از بودجه جدید برای ایجاد سیستم عامل و پلتفرم فناوری خود استفاده کند.

مدیر عامل و بنیانگذار Lifespark گفت: “مشارکت دیگران در اکوسیستم ما تنها راه مقابله با بحران پیری و ضایعات بهداشتی است.” جوئل تیسن در بیانیه آمده است. “این یک تزریق اضافی در پایتخت ما است ، ما به طور همزمان اعلام کردیم که در UCare ، سرمایه گذار اصلی مینه سوتا ، سرمایه گذاری می کنیم تا خدمات سالم تر و کمتر” مراقبت از بیمار “را به همه سالمندان ارائه دهیم.

“ادغام و ادغام ارائه دهندگانی که منجر به استراتژی های متعدد محصول می شوند ، به تعمیق روابط بلندمدت که ارزش ارائه می دهند ، کمک می کند.”

SNAPSHOTI دیگر

امروزه شاهد افزایش تعداد شرکت هایی هستیم که بر مراقبت های جامع تمرکز کرده اند. به عنوان مثال ، Cityblock Health بر جمعیت Medicaid و کم درآمد Medicare تمرکز می کند. او از فناوری استفاده می کند این اجازه می دهد تا بین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و جوامع همکاری شود. این شرکت اخیراً 400 میلیون دلار جمع آوری کرده و ارزش آن را به 5.7 میلیون دلار رسانده است.

به عنوان ساکن ایالات متحده با ادامه پیری ، ما همچنین شاهد شرکت های مراقبت های بهداشتی دیجیتال هستیم که روی روند پیری تمرکز کرده اند. Honor Technology هفته گذشته یک سری E 70 میلیون دلاری و 300 میلیون دلار وام برای پلتفرم فناوری خود تأمین کرد که به سالمندان و خانواده های آنها کمک می کند تا مراقبین را پیدا کرده و برنامه ریزی کنند.

دیروز ، غول خرده فروشی Best Buy از خرید Current Health ، یک شرکت تحت نظارت از راه دور ، برای ایجاد مجموعه ای از خدمات برای افراد مسن خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید