استارت های نیکس پیش از فصل پیستون را برنده می شوند


چهارشنبه شب به خودی خود هیچ معنایی نداشت. این نتیجه بر رکورد نیکس تأثیر نمی گذارد و هیچ نقشی در فصل آنها ایفا نمی کند.

موفق باشید در این مورد به تام تیبودو بگویید. او بیشتر از این تجربه کرد ، داوران را در ابتدای بازی آزار می داد ، در هر بازی زنده می ماند و می مرد و در چیزهای بی دفاع به بازیکنانش گوش می داد.

او بعداً گفت: “همه چیز برای من مهم است – هر کاری که ما انجام می دهیم.” “برای ما ، این سازمانی است که ما در حال ساخت آن هستیم. ما می خواهیم آن را راه اندازی کنیم. دعوای ما هر روز ادامه دارد و من عاشق مبارزه با بچه هایمان هستم.”

مربی سختگیر و سختگیرانه نیکس مطمئناً چنین رفتاری داشت. اگر تقویم ناظر نبود ، پیروی از مربی میزبان غیرممکن بود و می دانستید که این یک بازی بسکتبال در اواسط اکتبر بود. بازیکنان تیبو پا به پای او رفتند و بازی خود را افزایش دادند و توپ را در کنار پیستون ها 108-100 ، 3-0 قبل از فصل و 6-1 تحت کنترل تیبودو هل دادند.

جولیوس رندل ، که 29 امتیاز کسب کرد ، از فصل 108-100 نیکس جلوتر است
جولی رندل ، که 29 امتیاز کسب کرد ، وقتی نیکس در 108-100 فصل قبل بر پیستون پیروز شد ، جهش را انجام می دهد.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

دریک رز گفت: “من نمی خواهم استراحت کنم ، من می خواهم بازی کنم.” “من می خواهم ریتم خود را حفظ کنم. من عادت دارم توپ را در دستانم داشته باشم.

در دقایق پایانی ، مهاجم ستاره جولی راندل برای یک توپ خالی از کبوترها استفاده می کند. مربی تیبو به سختی برنده شد. بسیاری از تیم ها قبل از فصل چنین رفتار نمی کنند ، آنها ترجیح می دهند به ستاره های خود استراحت دهند و به بازیکنان جوان تجربه بازی بدهند.

نیکس به احتمال زیاد واکنش متفاوتی به این بازی ها نشان می دهد ، حتی زمانی که تیبودو روز چهارشنبه به کمبا واکر استراحت داد. او شروع کننده های جدید را در میانه کوارتر چهارم ، پس از بازی سوم ، تغییر مکان داد و همچنین راندل نیز در چهار ضلعی چپ زانو زد و در یک نقطه از بازی او را احاطه کرد. چهار نفر از پنج بازیکن برتر او حداقل 31 دقیقه بازی کردند.

تاج گیبسون پس از کسب 3 امتیاز از نیکس در یک پیروزی پیش فصل جشن می گیرد.
تاج گیبسون پس از کسب 3 امتیاز از نیکس در یک پیروزی پیش فصل جشن می گیرد.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

رندل ، که در 33 دقیقه 29 امتیاز ، 11 ریباند و 5 پاس گل را به دست آورد ، گفت: “هر بازی روی چیزهای واقعی متمرکز است. ما در ریتم نبودیم و باید آن را درک می کردیم. بنابراین این یک آزمایش خوب برای ما است خود را برای فصل معنوی آماده کنید. “

این بدان معنا نیست که چهارشنبه شب طبق برنامه پیش رفت. تیبودو در نیمه اول دفاع نیکس را دوست نداشت. آنها سه چهارم افتتاحیه را صرف اکثریت کردند. تیبو سپس در مورد تفاوت شدت از پیش فصل تا پلی آف و اینکه هنوز تیمش تا کجا باید پیش برود صحبت کرد. او مجبور شد به بازیهای ابتدایی برگردد تا پیروزی را به دست آورد.

تیبو گفت: “ما نمی توانیم فکر کنیم که آماده ایم.” “بسیار مهم است که با خود صادق باشیم ، فیلم را ببینیم ، بفهمیم چرا برنده شدیم یا چرا شکست خوردیم و هر روز بر این پیشرفت تمرکز کنیم.”

این رویکرد مشابهی است ، زمانی که نیکس سال گذشته در مرحله پلی آف در کنفرانس شرق چهارم شد. آنها عمدتا بر اساس تلاش و پشتکار ، دفاع شبانه و استفاده از نیرو بر حریف خود به آنجا می رسند. چیزی تغییر نکرده است. تیبو بارها گفته است که امسال باید از صفر شروع کند ، همانطور که سال گذشته موفقیتی کسب نکرد ، و او به همان شیوه کار می کند. بازیکنانش انتظارش را داشتند.

راندل می گوید: “تیبز شخص متفاوتی است. او بهترین ها را به ما می دهد و ما هر شب بهترین ها را به او می دهیم.” “تیبس واقعا متفاوت است. اما به همین دلیل است که ما فرهنگ خود را داریم و چگونه هر شب بازی می کنیم ، چه کسی هستیم. “

دیدگاهتان را بنویسید