استخدام هوشمند سود مت گری و ساتون یونایتد را به همراه دارد


مت گری ، سرمربی ساتون یونایتد معتقد است شروع موفقیت آمیز باشگاهش به دلیل جذب هوشمندانه آنها در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است.

او فصل گذشته هفتم شد و برای اولین بار به لیگ دسته دوم راه یافتث پس از سه برد متوالی در لیگ.

ساتون ممکن است تازه وارد لیگ فوتبال باشد ، اما گری مطمئن است که به دلیل فعالیت باشگاه در تابستان از این قدرت و قدرت برخوردار است.

گری و تیمش روز سه شنبه با به خدمت گرفتن دروازه بان میلز والت پورتسموث در جام EFL و همچنین وام گیرنده میلواول ایزاک اولاف به بازار حمله کردند.

سرمربی ساتون بعد از صعود به لیگ فوتبال نیاز به تقویت بیشتر تیم را احساس کرد ، به ویژه اکنون که محدودیت های بیشتری اعمال شده است.

او توضیح داد: “بزرگترین تفاوت بین لیگ فوتبال و لیگ ملی پنجره نقل و انتقالات است. وقتی در لیگ ملی هستید ، می توانید هر زمان که خواستید بازیکنی بخرید.

“سال گذشته ما با یک تیم بسیار کوچک رفتیم و خوش شانس بودیم که هیچ مصدومیت جدی نداشتیم.

گری افزود: “امسال ما نمی توانیم به آن اعتماد کنیم ، بنابراین مطمئن شدیم که از سپتامبر تا دسامبر محتوای قوی و رقابتی داریم.”

با پیروزی 2-0 در Fratton Park در روز سه شنبه ، به او این فرصت داده شد که تیم خود را آزمایش کند.

هنگامی که هر دو طرف کادر خود را تغییر دادند ، ساتون بر بازی مسلط بود و پورتسموث را در دقیقه 90 به صفر رساند.

گری که می خواست در یک تورنمنت برنده بازی کند ، احساس کرد که می تواند دقیقه های ارزشمندی را به برخی از بازیکنان در حین بازی با یازده رقیب ارائه دهد.

او گفت: “من هرگز طرف را ضعیف نکرده ام.

“این یک مسابقه است که ما می خواهیم خوب انجام دهیم زیرا این واقعی ترین شانس است که می توانیم به ومبلی برسیم.”

گری برای زندگی در لیگ فوتبال غریبه نیست ، زیرا قبلاً نماینده آلدرشات تاون و کراولی تاون به عنوان دستیار مدیر قبل از انتقال دفتر خود به Gander Green Lane بوده است.

ساتون آپ: مت گری پس از صعود به لیگ دسته دوم در تابستان گذشته مفتخر است که در جام حذفی حضور دارد. اعتبار: پل لافلین

این تجربه بدون شک به ساتون کمک کرده است تا با چالش های جدید عادت کند و تلاش های گری در سپتامبر گذشته با معرفی مدیر پاداش گرفت.

ساتون در چهار بازی خود در ماه سپتامبر برنده شد و هنوز در تمام مسابقات این ماه یک امتیاز از دست نداده است.

گری عملکرد خوب تیمش را به یک گل وحشیانه در مقابل دروازه نسبت داد که به نظر می رسید در اولین دیدار آنها را دور زده است.

او گفت: “من فکر می کنم در آن چهار بازی اول ، ما واقعاً نمایش داشتیم. ما یک اشتباه عجیب مرتکب شدیم و اغلب مجازات می شدیم.

مت گری ، سرمربی ساتون یونایتد معتقد است که شروع کار تیمش تا حد زیادی به دلیل نبوغ آنها در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است.

تیم یو ، که فصل گذشته اولین سقوط خود را به لیگ دوم برده بود ، هفتم شدث پس از سه برد متوالی در لیگ.

ساتون در چهار بازی خود در ماه سپتامبر برنده شد و هنوز در تمام مسابقات این ماه یک امتیاز از دست نداده است.

گری فرم خوب خود را با یک دوندگی خوب ، بی رحمی در مقابل دروازه و تمرکز او در عقب توضیح داد.

او گفت: “من فکر می کنم در آن چهار بازی اول ، ما واقعاً نمایش داشتیم. ما یک اشتباه عجیب مرتکب شدیم و اغلب مجازات می شدیم. از سوی دیگر ، ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و فقط آنها را زمین گذاشتیم. ما باختیم.

اما در بازی مقابل کریستال پالاس ، از زمانی که ما جایزه پاپ جان را به دست آوردیم ، از فرصت های خود استفاده کرده ایم و اشتباهات ما محدود شده است. “

وقتی هواداران ساتون یونایتد شنبه ساعت 3 بعد از ظهر وارد کراولی تاون می شوند ، امیدوارند نقاط بنفش باشگاه آنها ادامه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید