استراتژی بهترین سیاست است: ایجاد یک برنامه روابط دولتی موفق


قوانین رمزنگاری، بودجه و برنامه ریزی زیرساخت هاو اقدامات سیاستی عملکرد شرکت های بزرگ فناوری دولت ایالات متحده نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد. این به یک نیروی خارجی مهم تبدیل شده است که بر فعالیتهای هر سازمان تأثیر می گذارد. بنابراین ، یک استراتژی روابط همزیستی دولت در تقویت ارتباطات و روابط عمومی سازمان مهم است.

اجزای کلیدی ایجاد یک برنامه روابط خوب با دولت چیست؟ گروههای ارتباطی چه نقشی می توانند در تأثیرگذاری موقعیت سیاسی سازمان خود داشته باشند؟ چگونه آنها به تصمیم گیرندگان می رسند و بر آنها تأثیر می گذارند ، در حالی که موقعیت خود و تأثیر آنها را بر مخاطبی که می خواهند به وضوح مشخص می کنند؟

در اینجا پنج استراتژی برای ایجاد یک برنامه موفق روابط دولت ارائه شده است.

1. تعیین آنچه مهم است: اولویت های سیاست خود را تعیین کنید

بیایید نگاهی بیندازیم که چرا روابط دولت و سیاست عمومی مهم است. در طول سال ما بیش از یک چهارم یک سوم بودیم و تقریباً آنجا بودیم 9000 لایحه و قطعنامه در کنگره ایالات متحده ارائه شدبه با این حال ، تنها 564 نفر یا 14.8 passed از این بیماری عبور کردند. چه لوایح و مقرراتی بر صنعت شما تأثیر گذاشته است؟ نقش سازمان شما در سیاستهایی که برای شما ، صنعت یا مشتریان شما اعمال می شود چیست یا باید باشد؟ مهم است که بر مسائل مربوط به دولت و سیاست که بیشترین یا مهمترین تأثیر را بر تجارت روزانه شما دارند تمرکز کنید.

اولین قدم برای ایجاد یک برنامه موفق روابط دولتی تعیین سیاست ها یا اولویت های قانونی شما است. گام دوم این است که اهداف خود را با صورت حساب سیاستمداران هماهنگ کنید تا موفقیت شما تضمین شود.

2. همه را بشناسید: ارزش یک شبکه 360 درجه

شبکه سازمان شما جنبه مهمی از هر استراتژی ارتباطی است و اتصال شبکه برای ارتباطات دولتی بسیار مهم است.

هنگام تدوین برنامه ارتباط با دولت ، باید قانونگذاران و گروه های لابی که نگرانی های شما را پشتیبانی می کنند و کل مخاطبانی که به موقعیت شما و پیامدهای آن علاقه مند هستند را شناسایی کنید. این به معنای ایجاد روابط با مقامات دولتی هدف ، مدیران مرکز تحقیقات ، روسای دپارتمان ها ، روسای سازمان ها و غیره برای ایجاد یک استراتژی شبکه ای 360 درجه است که به شما امکان می دهد از هر طرف گوش دهید و یاد بگیرید ، علایق را هماهنگ کرده و نتایج را به حداکثر برسانید. به

3. ایجاد روابط: نقش رسانه ها در روابط عمومی / روابط دولت

ایجاد روابط با مقامات دولتی و سازمانهای همفکر یک گام مهم در توسعه برنامه روابط عمومی شما و تلاشهای سیاست عمومی است. گام مهم دیگر ایجاد روابط با رسانه ها و شخصیت های مentialثر عمومی است که پیام شما را تقویت می کند ، به ویژه قبل از رای گیری انتقادی.

توسعه این روابط و برقراری ارتباط فعال با مطبوعات به شما این امکان را می دهد تا مخاطبین خارجی را بهتر آموزش دهید و به آنها اطلاع دهید ، اعتماد ایجاد کنید و موقعیت خود را بیان کنید – همه راههای مهم برای پیشبرد استراتژی روابط شما با دولت.

4. تماس با سیاست گذاران: نحوه همکاری با رسانه ها برای ترویج اخبار سیاست عمومی

داشتن سیاستمداران و روزنامه نگاران سیاست عمومی / دولتی در کنار شما ، ناگزیر به شما این امکان را می دهد که از طرف سازمان خود تصمیمات مثبت عمومی درباره سیاست های عمومی بگیرید. حالا بیایید در مورد نحوه دسترسی به این مخاطب صحبت کنیم.

این یکی از سریع ترین راه ها برای به دست آوردن اخبار مشکل ساز به دست تصمیم گیران سیاسی است شرکت سیم و تجارت سیم های سیاست عمومیبه Public Policy Wire برای توزیع بیانیه های مطبوعاتی شما به نویسندگان DC و سراسر کشور و سردبیران دولت ، سیاست و روزنامه ها ، رادیو و تلویزیون طراحی شده است. این روش توزیع ، اخبار سیاسی و رسانه های تجاری مرتبط با اخبار / دیدگاه های کنگره را ارائه می دهدخواندن / مبارزات انتخاباتی ، اصلاحات در مراقبت های بهداشتی ، دولت ایالتی / محلی و غیره موقعیت شما را می بیند و اخبار شما را دنبال می کند.

گزینه های روشن توزیع به شما امکان می دهد اخبار خود را مستقیماً ارسال کنید اعضای کنگره ایالات متحده ، از جمله اعضای سنا و مجلس نمایندگان ، کمیته های مجلس و سنا ، گروه های خاص و قانون گذاران کلیدی مانند روسای ستاد ، مدیران ارتباطات و دبیران مطبوعات – و با مشت های خود با خبرنگاران تماس می گیرند – امور خارجه ، بهداشت ، مهاجرت ، دیوان عالی و غیره.

5. ایجاد انگیزه در مخاطب: شبکه های اجتماعی در Capitol Hill

با گذشت سالها ، کنگره در رسانه های اجتماعی فعالتر شد. در سال 2020 ، اعضای کنگره 2.2 میلیون توییت و پست در فیس بوک منتشر کردند و توییتر اکنون پرکاربردترین پلتفرمی است که از طریق آن می توانند در مورد موضوعات مربوطه نظرات خود را مبادله کرده و با رای دهندگان ارتباط برقرار کنند.

اگر سازمان شما در رسانه های اجتماعی فعال است ، اخبار خود را با پیام هایی متناسب با این سیستم عامل ها پر کنید. یک توئیت ویژه اضافه کنید که بیانیه های مطبوعاتی را توزیع می کند تا خوانندگان بتوانند به راحتی پست های خود را با یک کلیک بر روی کانال های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند و پیدا کردن و دنبال کردن فعال ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی را برای آنها آسان تر کنند.

اقدامات سیاست جدید ، از جمله استراتژی همزیستی روابط با دولت به عنوان بخشی از برنامه کلی ارتباطات و روابط عمومی شما ، بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.

بیشتر بدانید

برای کسب و کار Wire انجمن سیاست عمومی وایر ، گروه های حمایتی ، غیر انتفاعی ، اتحادیه های تجاری ، سفارتخانه ها ، سازمان های دولتی و شرکت ها برای به اشتراک گذاشتن اخبار با تمرکز بر مشکلات خود در اکوسیستم های سیاسی مهم خود و ارتقاء موقعیت های خود. ابزار ایده آل برای lum.

آیا می خواهید به رهبران سیاسی ایالات متحده ، نویسندگان و مخاطبان تأثیرگذار دسترسی داشته باشید و آنها را آموزش دهید؟ در این صورت ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Business Wire اینجا را کلیک کنید سیم های سیاست عمومیبه با یک کلیک ، اخبار شما را به همه بینندگان پیوند می دهیم.


جدیدترین نکات PR ، IR ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاهتان را بنویسید