اعلام آمادگی کارگران قدیمی کارخانه سامان کاشی برای شروع مجدد/مسئولین به حمایت خود ادامه دهند.


اعلام آمادگی کارگران قدیمی کارخانه سامان کاشی برای شروع مجدد/مسئولین به حمایت خود ادامه دهند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، واحد تولیدی سامان کاشی بروجرد که ۷ سال پیش به دلیل مشکلات مالی متوقف شده بود و ۳۰۰ کارگر در آن مشغول به کار بودند، به زودی فعالیت خود را از سر می گیرد.


به گفته کارگران سامان کاشی، پس از سال ها انتظار برای بازگشایی این واحد تولیدی، آخرین گام ها برای احیای آن در حال انجام است و کارگران قدیمی این کارخانه آماده بازگشت به کار هستند.


و این کارگران افزودند: این کارخانه که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را متوقف کرده است با سفر هیئت دولت به استان لرستان و اختصاص ۵۰ میلیارد تومان بازسازی و بازسازی شد.


این کارگران در خصوص معوقات حقوقی خود گفتند: پرداخت معوقات کارگران قدیمی این کارخانه از ضروریات طرح احیای سامان کاشی است و کارفرمای کارخانه موظف به پرداخت قسمت زیادی از بدهی های معوق است. کارگران اعتباری قبل از راه اندازی مجدد کارخانه.


کارگران سمنکشی کل روند احیای این کارخانه را مثبت توصیف کردند و گفتند: از مسئولانی که در روند احیای کارخانه سمنکشی یاری کردند، قدردانی می کنیم، اما خواستار تلاش جدی تری از سوی مسئولان برای ادامه حمایت از سامانکشی با تلاش و همت هستیم. کارگران این مرکز صنعتی در استان لرستان.برگردیم به روزگار قله بروگرد.


انتهای پیام/