اعلام اطلاعات ثبت نام متقاضیان جدید یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی


        اعلام اطلاعات ثبت نام متقاضیان جدید یارانه 300 و 400 هزار تومانی


به گزارش ایلانا؛ سازمان هدفمندسازی کمک‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فاز ۱۴۱ یارانه کمک معیشت منوط به استهلاک اعلامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و طبق روال معمول به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. از نیمه شب پنجشنبه ۱۹ نوامبر قابل دریافت است.


مبلغ پشتیبانی چقدر است؟

بر این اساس، اگر سرپرست خانوار جزو همسران اول تا سوم باشد، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان برای هر نفر و اگر جزء دهمین چهارم تا نهم باشند مقدار ۳۰۰ هزار تومان برای هر نفر به حساب آنها واریز می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که این سرپرستان خانوار قبلا تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی کرونا اخذ کرده باشند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریز شده به حساب آنان کسر خواهد شد.

واریز پشتیبانی به حساب مدیرانی که برای بررسی دهک و ثبت‌نام‌های جدید درخواست می‌کنند

در این مرحله سرپرستان خانوارهایی که ثبت نام کرده اند، در صورتی که جزو دهک های اول تا نهم آزمون جامع وزارت رفاه اجتماعی باشند، طبق دهک های اعلام شده از مزایای آبان ماه برخوردار خواهند شد.

همچنین لازم به ذکر است سرپرستان خانوارهایی که حمایت نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده و درخواست تجدیدنظر خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده اند، در بررسی انجام شده توسط این وزارتخانه جزو دهک های اول تا نهم بوده اند. بهزیستی اگر آنها باشند، طبق اعلام عذاب از حمایت ماه نوامبر برخوردار خواهند شد.

متقاضیان برای بررسی اعشار اعلام شده می توانند جهت ثبت نام یا پیگیری درخواست خود در سامانه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی با شماره تلفن ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ مراجعه یا تماس بگیرید.

مشخصات ثبت نام متقاضیان جدید یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی

ثبت نام برای افرادی که هنوز کمک نقدی دریافت نکرده اند یا متقاضیان جدید حمایت هستند ادامه دارد. این افراد می توانند به سایت پنجره خدمات ملی هوشمند به نشانی مراجعه کنند خانواده خود را ثبت کنید برای ثبت نام در این سامانه همراه داشتن شماره تلفن همراه سرپرست خانوار، کد ملی، کد پستی، تاریخ تولد و شماره حساب بانکی سرپرست خانوار متقاضی جدید یا بازماندگان منفعت کلیه افراد می توانند با شماره تلفن همراه خود با کد دستوری #۴۳۸۵۷*۴* (۴ ستاره، ۴ ستاره، ۴۳۸۵۷ ستاره، کد مربع ملی) از آخرین وضعیت مزایای مسکن مطلع شوند.


انتهای پیام/