امکان های مدیریت باردار بودن شخصی را بشناسید | به دست آورد بهزیستی


ضروری است کدام ممکن است با اشاره به متنوع اجتناب کرده اند امکان های مدیریت باردار بودن فعلی در جاری حاضر سوالاتی بپرسید، به همان اندازه روزی کدام ممکن است چیزی کت و شلوار همراه خود خواستن شخصی پیدا کنید. (برای برداشتن طیف مفید)

خانم ها، تنظیم کنید: خواه یا نه مدتی است کدام ممکن است همراه خود دکتر شخصی با اشاره به بهتر از امکان پیشگیری اجتناب کرده اند باردار بودن برای شخصی صحبت نکرده اید؟

شاید زمان اصلاح آن فرا رسیده باشد.

مدیریت باردار بودن خوب زن باید در کل مسکن اصلاح تنبل، را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه زمان ها امکان های جدیدی به راحتی در دسترس است هستند، اجتناب کرده اند جمله متنوع اجتناب کرده اند آنها در ۵ سال قبلی.

سوزان وست، دکتر متخصص دختران را انتخاب کنید و انتخاب کنید زایمان در اسپکتروم هلث، ذکر شد: “ما امکان های مدیریت باردار بودن ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد زیادی داریم.”

دکتر وست ذکر شد کدام ممکن است ضروری است کدام ممکن است ابتدا هر مکالمه ای با اشاره به مدیریت باردار بودن همراه خود سوالات عظیم آغاز کنیم.

او ذکر شد: “خواهیم شد همراه خود صحبت با اشاره به فاصله ممکن است آغاز کنیم.” “خواه یا نه دردناک است هر دو با کیفیت حرفه ای؟ خواه یا نه می‌خواهید چرخه قاعدگی شخصی را افزایش ببخشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند باردار بودن نیز جلوگیری کنید؟ این ما را به مسیر امکان‌ها هدایت می‌تنبل.”

اسبابک ها عکس کدام ممکن است باید به خاطر داشته باشید:

  • خواه یا نه مدیریت باردار بودن هورمونی را ترجیح می دهید هر دو غیر هورمونی؟
  • خواه یا نه ممکن است خوشایند هستید کدام ممکن است {هر روز} خوب قرص بلعیدن کنید؟
  • گرچه وقت خوب بار به مدیریت باردار بودن خواستن دارید؟
  • خواه یا نه بیمه درمانی هر دو محدودیت های بودجه ای برای برای درمان دارید؟
  • چه شرایط بهزیستی دارید؟

دکتر وست ذکر شد کدام ممکن است فهرست امکان های مدیریت باردار بودن تمدید شده است، با این حال ۴ فرآیند جدید – در ۵ سال قبلی – برای افزودن به احتمالات موجود است.

۱. ژل ضد باردار بودن Phexxi

این می تواند یک فرآیند جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر هورمونی برای مدیریت باردار بودن است کدام ممکن است توسط گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو در ماه مه ۲۰۲۰ تأیید شد. اجتناب کرده اند آن نقطه، دکتر وست ذکر شد هیچ بیماری مستقیماً آن را تقاضا نکرده است.

این می تواند یک ژل واژینال تجویزی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند باردار بودن جلوگیری می تنبل. می توانید ظرف خوب ساعت در گذشته اجتناب کرده اند اتصال جنسی آن را در واژن قرار دهید. PH واژن را کاهش می دهد، متعاقباً تحرک اسپرم را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جلوگیری اجتناب کرده اند رسیدن اسپرم به تخمک {کمک می کند}.

دکتر وست ذکر شد، در گذشته اجتناب کرده اند Phexxi، خوب امکان خیلی شبیه با بیرون مدل نیز وجود داشت. در مقابل، Phexxi کمتر آزار دهنده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این دارای سود کاهش خطر ابتلا به عفونت های مقاربتی کلامیدیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوزاک است.

۲. حلقه واژینال ضد باردار بودن Anovira

این توالت واژینال کدام ممکن است در سال ۲۰۱۸ تهیه شد، دارای مزایایی نسبت به محصولات خیلی شبیه است، از شبیه به حلقه را می توان برای خوب سال مناسب – هر دو ۱۳ فاصله قاعدگی – استفاده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت عدم استفاده نیازی به نگهداری در یخچال ندارد.

فرد مبتلا حلقه سیلیکونی ناخوشایند را وارد واژن می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۲۱ روز آن را می گذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن را به مدت هفت روز خارج می تنبل.

۳. قرص ساده پروژستین اسلند

دکتر وست ذکر شد کدام ممکن است اسلند در سال ۲۰۱۹ همراه خود راه اندازی شد خوب قرص ضد باردار بودن تولید دیگری کدام ممکن است ساده تشکیل پروژسترون بود، برای پیشگیری اجتناب کرده اند باردار بودن آغاز به زحمت کشید. (در گذشته اجتناب کرده اند آن، ساده خوب امکان وجود داشت.) او ذکر شد در حالی کدام ممکن است اکثر قرص های ضد باردار بودن قرص های مختلط تشکیل استروژن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروژسترون هستند، با این حال همه دختران {نمی توانند} استروژن بلعیدن کنند.

دکتر وست ذکر شد کدام ممکن است این قرص علاوه بر این {مفید است} از پنجره “قرص فراموش شده” تمدید شده تری نسبت به سایر امکان ها دارد — به همان اندازه ۲۴ ساعت. او علاوه بر این ذکر شد کدام ممکن است این تنها پروژسترون خوراکی است کدام ممکن است به طور قابل اعتمادی اجتناب کرده اند تخمک گذاری جلوگیری می تنبل.

۴. پچ ضد باردار بودن Twirla

دکتر وست ذکر شد کدام ممکن است Twirla خوب پچ ضد باردار بودن هفتگی است کدام ممکن است در سال ۲۰۲۰ تأیید شده است کدام ممکن است مخلوط کردن هورمونی به سختی خاص اجتناب کرده اند سایر پچ ها دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را به امکان ای برتر برای افرادی تغییر می تنبل کدام ممکن است فرمولاسیون پچ های زودتر را به خوبی تحمل نکرده اند.

این ویژگی برای خانمها همراه خود BMI بعدی اجتناب کرده اند ۳۰ نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دختران همراه خود BMI بین ۲۵ به همان اندازه ۳۰ ممکن است کمتر کارآمد باشد.

همراه خود محدوده های جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط دائماً در جاری اصلاح در مسکن خوب زن، دکتر وست طرفدار می تنبل کدام ممکن است با اشاره به مدیریت باردار بودن در هر آزمایش سالانه بحث کنید.

او ذکر شد: «هرگاه سالانه اشخاص حقیقی را اجتناب کرده اند تذکر فیزیکی می بینم، در همه زمان ها اجتناب کرده اند آنها می پرسم کدام ممکن است خواه یا نه آنها اجتناب کرده اند تذکر جنسی پرانرژی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه به پیشگیری اجتناب کرده اند باردار بودن خواستن دارند هر دو خیر. اگر این کار را می کنند، اجتناب کرده اند چه چیزی استفاده می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه اجتناب کرده اند این مد شاد هستند؟

مورد پسند ترین فرآیند در بین مبتلایان او تجهیزات های پروژسترون موجود در رحمی هر دو آی یو دی است. دکتر وست ذکر شد: بسته به اینکه {کدام یک} را محدوده می کنید، برای ماندن در هیکل به همان اندازه هفت سال مورد تایید FDA است.

او ذکر شد کدام ممکن است نگاه به گذشته، IUD همراه خود افزایش نرخ بیماری التهابی لگن، {به دلیل} نخ های بافته شده IUD مرتبط {بوده است}.

با این حال آی‌یو‌دی کدام ممکن است امروزه استفاده می‌شود دارای خوب نخ واحد است – کدام ممکن است به معنای واقعی کلمه هستند خطر ابتلا به بیماری التهابی لگن را پس اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند IUD برای حداقل کمتر از ۲ هفته کاهش می‌دهد.

IUD حال نیز همراه خود ناباروری مرتبط نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید به زنانی کدام ممکن است به هیچ وجه باردار نشده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این جوانان جوان حاضر تبدیل می شود.

دکتر وست ذکر شد Liletta، یکی اجتناب کرده اند IUD هایی کدام ممکن است تشکیل پروژسترون است، معمولی ترین آی یو دی {مورد استفاده در} Spectrum Health است.

مبتلایان ۹ تنها به این انگیزه کدام ممکن است توسط گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو برای جلوگیری اجتناب کرده اند باردار بودن به همان اندازه شش سال تایید شده است، آن را دوست دارند، اما علاوه بر این به دختران {کمک می کند} به همان اندازه قاعدگی را مدیریت هر دو بردن کنند. علاوه بر این، دکتر وست ذکر شد، باروری بلافاصله پس اجتناب کرده اند برداشتن باز می گردد.

دکتر وست آی یو دی را به فرد مبتلا در مطبش وارد می تنبل. این تجهیزات انعطاف پذیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلاستیکی تعیین کنید T است کدام ممکن است وقتی موجود در رحم قرار خواهد گرفت، هورمون پروژسترون را آزاد می تنبل کدام ممکن است همراه خود مهار تحرک اسپرم اجتناب کرده اند باردار بودن جلوگیری می تنبل، بقای اسپرم را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نازک شدن محافظت خانه رحم را کاهش می دهد.

او ذکر شد: «به خوبی قابل تحمل است.

هر امکان ای کدام ممکن است برای شما ممکن است صحیح است، اجتناب کرده اند پرسیدن سؤالات را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازرسی امکان های متفاوت همراه خود دکتر شخصی در هیچ سطح ای نترسید.