انتخاب بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال 2021 – تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام دستگاه های پوشیدنی هستند که فعالیت بدنی شما را ثبت می کنند و اطلاعات مهمی را برای کمک به شما در زندگی سالم ارائه می دهند. این دستگاهها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، پیگیری می کنند.

ده ها یا حتی صدها مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به شما در دستیابی به حجم وسیعی از انتخاب ها ، ما لیستی کوتاه از بهترین ردیاب های تناسب اندام کار ارائه کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات برای درک بهتر سلامتی شما ارزشمند باشد. به خواندن ادامه دهید تا بدانید در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و کدام مدلها در بین کاربران رتبه بالایی داشته باشند.

گزینه های بیشتر را با هزینه کمتر دریافت کنید

برای کسانی که به دنبال تجارت هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. Fitbit Charge 4 به روز شده جایگزین ویژگی Charge 3 می شود ، اما بسیار گرانتر است. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که می تواند باعث حواس پرتی از مطالعه در خانه یا کار در خانه شود.

بهترین عملکرد ردیاب های تناسب اندام شامل چه ویژگی هایی است؟

بهترین ردیاب های تناسب اندام ردیابی دقیق بسیاری از فعالیت ها مانند دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را فراهم می کند. در اینجا مزایای داشتن یک ردیاب تناسب اندام با عملکرد بالا وجود دارد:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد
  • جامعه کاربری بزرگ
  • طراحی زیبا و زیبا
  • تحمل
  • موسیقی را در هواپیما ذخیره کنید

ردیاب های تناسب اندام نقشه ای از دویدن های شما ایجاد می کنند و به شما امکان می دهد پیاده روی های خود را مرور کرده و ضربان قلب خود را در طول روز پیگیری کنید. برخی از مدل ها برای کاهش هزینه ها ، نسخه های غیرفعال بدون موسیقی ، GPS و سایر ویژگی های غیر ضروری را ارائه می دهند.

به دنبال یک ردیاب تناسب اندام قابل اطمینان ، واضح و خواندنی باشید. بهترین مارک ها همچنین عمر باتری و ضد آب را ارائه می دهند. بسیاری از مدلها مزایای راحتی و سبک بیشتری را ارائه می دهند ، که باعث می شود در هر مکانی راحت بپوشید. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب با برنامه های آنلاین به شما امکان می دهد حرکت خود را بدون توجه به جایی که می روید ردیابی کنید.

بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال 2021

با استفاده از بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود ، تمرین هوف ، پف و فعالیت بدنی خود را افزایش دهید ، از جمله:

  • شارژ فیت بیت 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin vivosport

صرف نظر از اینکه کدام ردیاب تناسب اندام را انتخاب می کنید ، مهم است که از خدمات بدنسازی متناسب با اهداف سلامتی خود استفاده کنید ، مانند خدمات موجود در تناسب اندام کندی.

ردیاب تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

پس از انتخاب ردیاب تناسب اندام که بیشترین نیاز شما را دارد ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. سالن های بدنسازی کندی تمرینات در فضای باز و قدرتی ، ماشین های قلبی عروقی و تمریناتی مانند کاهش فشار خون یا سطح کلسترول را ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد جامع سلامتی و سلامتی ، امروز یا جاهای دیگر به باشگاه بدنسازی Mullica Hill ما مراجعه کنید!دیدگاهتان را بنویسید