انتقاد از حداکثر محمدحسین مهدویان اجتناب کرده اند صداوسیما/ نمی خواهند شناخته شده به عنوان «شخص بازنده» دیده شوند.


انتقاد شدید محمدحسین مهدویان از صداوسیما/ نمی خواهند به عنوان دیده شوند

محمدحسین مهدویان به انتخاب صداوسیما مبنی بر عدم تخلیه آگهی تبلیغاتی فیلم شخص بازنده اعتراض کرد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم سینمایی «شخص بازنده» در اعتراض به انتخاب صداوسیما مبنی بر عدم حاضر آگهی تبلیغاتی برای این فیلم، اعتراض کرد.


را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صفحه خصوصی شخصی نوشت: فیلم جدید ممکن است کدام ممکن است اکران تبدیل می شود شوخی نخواهد بود. در این سیستم خندوانه، آنها هر عبارت ای کدام ممکن است با فیلم جدید ممکن است مرتبط بود را در گذشته اجتناب کرده اند چاپ شده بردن کردند. در پایان فیلم زودتر ممکن است را بدون هزینه روی پلتفرم شخصی چاپ شده کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را تبلیغ کردند. انصافاًً نامناسب، در جریان سفر نوروز، مناسب روزی کدام ممکن است فیلم جدیدم روی پرده {می رود}. اینها را همراه با اسپویلر شنیده ها شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمدی داستان فیلم در جشنواره قرار دهید. یعنی سالتینز را انتخاب کنید و انتخاب کنید امثال او، درسته؟
آنها فیلم های روی صفحه را خاموش می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبیه به بازدیدها را وقتی در رسانه شخصی چاپ شده می کنند دوست دارند.
آنها با سینما دشمنی می کنند، با این حال ممکن است دوست می شوید. حاوی این مسائل نشو Loser Man را در سینما تماشا کنید. “این فیلمی است کدام ممکن است آنها نمی خواهند ببینند.”


شایان اشاره کردن است، فیلم درخت گردو ساخته مهدویان اجتناب کرده اند ششم فروردین ماه بدون هزینه در تلوبیون پلاس زیرمجموعه صداوسیما چاپ شده تبدیل می شود.


انتهای پیام/