انجمن بیهوشی آمریکا از وزارت دادگستری می خواهد تا رفتارهای ضد رقابتی گروه UnitedHealth را بررسی کند.


اخبار – CHICAGO – انجمن آمریکایی بیهوشی (ASA) امروز از بخش ضد انحصار وزارت دادگستری خواست تا رفتار گروه UnitedHealth Group (UHG) را که در حال لغو توافقنامه با ارائه دهندگان بیهوشی در سراسر کشور است لغو کند. ارزیابی:

بورلی کی فیلیپ ، رئیس ASA گفت: “مراقبت بیهوشی با کیفیت و مقرون به صرفه برای مراقبت از بیماران بسیار مهم است.”، MD ، FACA ، FASA. “لغو توافقنامه بین ارائه دهندگان درگیر در روش های بیهوشی توسط گروه ASA UnitedHealth ، رقابت را تضعیف می کند ، و شیوه های بیهوشی را مجبور می کند” آفلاین “باشد. منجر به کاهش تعداد متخصصان بیهوشی می شود ، به ویژه اینکه گروه UnitedHealth می تواند این کار را با متخصص بیهوشی خودش

ASA در نامه ای به سرپرست معاون دادستان کل ، از وضعیت بیمه سلامت شرکت تابعه UnitedHealthcare (UHC) ، از جمله شرکت تابعه Optum ارائه دهنده خدمات درمانی UHG ، پشتیبانی کرد ، زیرا UHG به صورت عمودی ادغام شد. توضیح داده شد که این توانایی و انگیزه را دارد. به و او به طور ناعادلانه با متخصصان بیهوشی همکاری کرد.

در این نامه همچنین آمده است که UHC همچنین به عنوان یک مدیر شخص ثالث برای برنامه های بهداشتی تحت حمایت کارفرمایان کار می کند. تحت حمایت برنامه صندوق های جهانی ، UHG کاهش تعداد بیهوشی های درون شبکه ای را برای به حداکثر رساندن مزایای UHG تشویق می کند ، در حالی که هزینه کارفرمایان و هزینه های کلی را نیز افزایش می دهد.

ASA همچنین تأیید می کند که متخصصان بیهوشی مجاز به دسترسی به اعضای UHG نیستند ، به ویژه در مناطقی از کشور که اعضای UHG اکثریت بیماران بیمه شده تجاری را تشکیل می دهند.

دکتر فیلیپ گفت: “توافق بر سر ارائه دهندگان شرکت کننده خاتمه یافته مورد مذاکره قرار گرفت و متقابلاً سودمند بود.” متأسفانه UHG اقداماتی را برای کاهش دسترسی به متخصصان بیهوشی درون شبکه و آسیب رساندن به بیماران ، کارفرمایان و متخصصان بیهوشی انجام می دهد. “

درباره جامعه آمریكایی بیهوشی
انجمن بیهوشی آمریکا (ASA) در سال 1905 تأسیس شد ، یک انجمن آموزشی ، پژوهشی و علمی با بیش از 54000 عضو است که برای بالا بردن و حفظ استانداردهای عمل بیهوشی پزشکی تأسیس شده است. ASA متعهد است که ارزیابی مراقبت های پزشکی بیماران را قبل و حین عمل ، در حین و بعد از عمل ، به متخصصان بیهوشی ارائه دهد تا از بالاترین کیفیت و مراقبت ایمن مورد نیاز هر بیمار اطمینان حاصل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بیهوشی ، به انجمن بیهوشی آمریکا در asahq.org مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقش متخصص بیهوشی در اطمینان از ایمنی بیمار ، به asahq.org/madeforthismoment مراجعه کنید. ASA را در فیس بوک لایک کنید و آن را دنبال کنید ASALifeline در توییتر.

# # #دیدگاهتان را بنویسید