اهدای پنجاه کره به مردم شادقانی


به مناسبت هفته بسیج ۵۰ عدد جهیزیه به زوج های جوان بی بضاعت شهرستان شادیگان اهدا شد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا در مراسم اهدای این جهیزیه ها گفت: هر سری جهیزیه شامل ۱۰ قلم شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، جاروبرقی، پنکه، لوازم آشپزخانه و ماشین لباسشویی است.

سردار احمد خادم سیدالشهدا می گوید: یکی از اهداف این برنامه نهادینه سازی ازدواج آسان، تشویق جوانان به ازدواج به موقع و کمک به نیازمندان برای ساختن زندگی است.

به گفته وی، امسال این میزان جهیزیه در چند مرحله با محوریت تشویق جوانان به ازدواج و کمک به خانواده های کم بضاعت ارائه شد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا با اشاره به تولید خرما در شادجان گفت: بیش از ۲۵۰۰ کیلومتر آبراه جنوب غرب خوزستان از ابتدای سال تاکنون لایروبی شده است تا کیفیت، کمیت و تولید خرما در این منطقه افزایش یابد. . .

سردار خادم سید الشهدا با اشاره به تولید ۲ هزار و ۲۵۶ تن خرما در خوزستان در سال جاری، گفت: بیش از ۵۰۰ هکتار از باغات آبادان، خرمشهر و شادگان در قرارگاه کربلا تسطیح شده است تا کشاورزان کمتر برای کاشت خرما احساس مشکل کنند. محصولات دیگر

وی گفت: سپاه پاسداران در حمل و نقل محصولات خرمای منطقه ای برای عرضه و فروش در نمایشگاه های مختلف از جمله تهران نیز مشارکت داشت که تاثیر بسزایی در فروش محصولات داشت.

چندین آسانسور نخل نیز توسط کارشناسان سپاه پاسداران ساخته شده است تا در تولید و کیفیت خرما موثر باشد.