اهمیت تهیه صبحانه وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان است


صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خوشایند یا خراب کند. صبحانه باید حداقل 20 درصد از انرژی روزانه شما را تامین کند. اکثر مردم از مصرف این غذا خودداری می کنند زیرا اهمیت این یا آن غذا را نمی دانند یا آن را مفید و مغذی نمی کنند.

مطالعات نشان داده است که نه تنها صبحانه ، بلکه دفعات و مدت زمان آن نیز در تغییر وزن بدن مثر است. صبحانه در کشورهای مختلف گزارش شده است و بیشتر در بین نوجوانان دیده می شود.برخی مطالعات نشان داده است که بین صبحانه و چاقی و اضافه وزن ارتباط وجود دارد و صبحانه معمولی توصیه نمی شود. یکی از دلایل اضافه وزن و چاقی در افراد لبخند است. به

هنگامی که فردی عمداً یا به زور وعده های غذایی را نقض می کند ، میزان سوخت و ساز بدن می سوزد و تجمع می یابد. با ادامه وعده غذایی ، بخش زیادی از میزان سوخت و ساز بدن کاهش می یابد. در دراز مدت ، همسر ری ده ساله است تا انرژی خود را کم نگه دارد. ذکر این نکته ضروری است که در نتیجه این تلاش ، چربی بیشتری در بافت چربی بدن تجمع می یابد و این مطالعه مزایای صبحانه را مشخص کرد. افرادی که عادت به تهیه صبحانه ندارند ، از طرف دیگر ، کسانی که صبحانه نمی خورند در طول روز زیاد غذا می خورند. کم ارزش و بدون ارز نوبت او را بگیرید و این باعث بیماری آنها می شود) ، از جمله دیابت و چربی خون. (البته من می گویم صبحانه ، بیسکویت صبحانه سالم ، شکلات ، تنقلات و آب میوه.

دیدگاهتان را بنویسید