او نامزد شهرداری است که زمانی نظریه توطئه روچیلد را گسترش داد


عضو هیئت مدیره DC Traian White Sr (D-Ward 8) (تصویر صفحه جلسه DC Board)

نویسنده: اندرو لاپین

یکی از اعضای دموکرات شورای شهر واشنگتن ، که زمانی می گفت روچیلدها آب و هوا را کنترل می کنند و به ملت اسلامی پول می دهند ، می گوید که برای شهردار شدن تلاش می کند.

تریان وایت ، که نماینده هشتمین خانه شهر از سال 2016 است ، بی سر و صدا در مورد آن در قسمت نظرات در اینستاگرام پست کرد. وایت به روزنامه تأیید کرد که قصد دارد شهردار موریل بوزر را جایگزین کند ، شهرداری که هنوز در 21 ژوئن 2022 مجدداً به عنوان حزب دموکرات انتخاب نشده است.

در سال 2018 ، وایت با انتشار ویدئویی در فیس بوک خبرساز شد و در آن روچیلدها ، یک خانواده بانکی یهودی ، را متهم به کنترل آب و هوا برای کسب درآمد کرد. بعداً مشخص شد که وایت 500 دلار از بودجه مبارزات انتخاباتی خود را به نشست “روز امدادگران امت اسلامی” در شیکاگو اهدا کرده است ، که در آن رهبر این سازمان ، لوئیس فراهان ، تعدادی نظرات ضد یهودی ارائه کرد.

https://www.washingtonjewishweek.com/enewsletter/

وایت از نظر روچیلدز عذرخواهی کرد و درباره یهودستیزی با رهبران یهودی محلی صحبت کرد. وی همچنین به دعوت شورای روابط عمومی یهودیان در واشنگتن بزرگ از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده دیدن کرد ، اما در میانه یک سفر موزه را ترک کرد – که باعث ناراحتی شورا و چندین خاخام در اطراف شهر شد.

وایت به عنوان یک سیاستمدار سابقه رنگارنگی دارد: او همچنین ظاهراً در رسانه های اجتماعی واکسن ها را تحقیر می کند و از بووزر خواسته است که در منطقه خود وضعیت فوق العاده اعلام کند. بخش 8 منطقه سیاه جنوب شرقی مدتهاست که با فقر مزمن و خشونت مسلحانه دست و پنجه نرم می کند.

خبرنامه هفتگی یهودیان واشنگتن را از طریق ایمیل دریافت کنید و هرگز بهترین داستانهای ما را از دست ندهید
ما اطلاعات را با فروشندگان شخص ثالث به اشتراک نمی گذاریم.

ثبت نام رایگان

اگر وایت به مبارزات انتخاباتی خود ادامه می داد ، هیچ ربطی به یکی دیگر از سفیدپوستان نداشت: روبرت وایت ، عضو شورای شهر ، که در آن روز رسما نامزدی خود را اعلام کرد. سفیدپوستان تاکنون تنها کاندیداهای اصلی اعلام شده برای شهرداری هستند.

Jta.org

دیدگاهتان را بنویسید