اکران ۹ فیلم بلند سینمایی در ۳۲ استان کشور


اکران ۹ فیلم بلند سینمایی در ۳۲ استان کشور

انجمن سینمای جوانان ایران مجری طرح سینمای سیار هم اکنون با اکران ۹ فیلم داستانی در ۳۲ استان کشور فعال است.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، انجمن فیلم در روز سینمای ایران ۹ فیلم را در ۳۲ استان کشور با ظرفیت ۱۰۰ سالن نمایش می دهد.


فیلم‌ها: «پرونده مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر، «حناس» به کارگردانی حسین دارابی، «بدون تاریخ» به کارگردانی بهروز الشعیبی، «سیگبند» به کارگردانی مهران احمدی، «تالاخون» به کارگردانی ابراهیم شیبانی، «مغز استخوان» به کارگردانی. حمیدرضا قربانی، «مرد نقره‌ای» ساخته محمدحسین لطیفی، «ولدین امانتی» ساخته حسین زوانی و «اولاد البحر» ساخته افشین هاشمی ۹ فیلم در حال اکران در سینمای سیار را تشکیل می‌دهند.


اطلاعات و جزئیات تمامی برنامه ها به صورت روزانه در سایت سینماسایار. ir در دسترس است و مخاطبان می توانند لیست فیلم های در حال نمایش و نمایش و همچنین آمار فروش سینما را مشاهده کنند.


سینماسیار با هدف پوشش مناطق خالی از سینما، افزودن فیلم به سبد فرهنگی خانواده‌های مناطق محروم و برقراری عدالت فرهنگی در سراسر ایران، در دستور کار دارد تا فیلم‌های روز کشور را با بهترین کیفیت سینمایی به نمایش بگذارد.


این گروه امکان نمایش فیلم در هر منطقه ای از کشور را که توسط دفتر تهیه کننده و پخش و یا با تقاضای مردمی تبلیغ می شود را دارد.


انتهای پیام/