اگر جن شاه مجرم شناخته شود ، لیزا بارلو “در کنار قربانیان” خواهد بود.


دوستی لیزا بارلو با جان شاه ، بازیگر زن “سالت لیک سیتی واقعی” ممکن است روی یخ نازک باشد.

بارلو در مصاحبه اختصاصی با صفحه شش توضیح داد که اگر کینگ متهم به کلاهبرداری و پولشویی شود ، “100 درصد با قربانیان” خواهد بود.

تا زمان محاکمه پادشاه در مارس 2022 ، بارلو به حمایت از Bravolebrity ادامه می دهد.

او در حین تبلیغ همکاری خود با محصولات ویدئو کنفرانس پلی به ما گفت: “در اینجا من می توانم بحث برانگیز باشم. من به روند ایجاد شده اعتقاد دارم.”

“پس از آنچه کشور ما در دو سال گذشته تجربه کرده است [amid calls for] عدالت اجتماعی ، ما نمی توانیم افراد را مجرم بدانیم ، سپس آنها باید خود را بی گناه بدانند … ما باید ببینیم که چگونه اوضاع با شروع محاکمه تغییر می کند و ما باید اجازه دهیم قاضیان و هیئت منصفه قبل از هر چیز قضاوت کنند.

شاه و دستیارش ، استوارت اسمیت ، در ماه مارس توسط عوامل فدرال به دلیل ربودن صدها قربانی در کلاهبرداری گسترده بازاریابی تلفنی که پیران را هدف گرفته بود ، دستگیر شدند. هر دو در ماه آوریل بی گناه اعلام کردند.

وقتی دوربین های Bravo در King Manfour جمع شدند ، RHOSLC در پیش بینی بقیه فصل 2 به یک لحظه دراماتیک خنده دار تبدیل شده بود.

لیزا بارلو و جن شاه
لیزا بارلو گفت اگر جن شاه ، که نقش اصلی را در RHOSLC ایفا می کرد ، به جرم کلاهبرداری از راه دور بازاریابی با هدف بزرگترها مجرم شناخته شود “در کنار قربانیان” خواهد بود.

بارلو می گوید: “وقتی من دستگیر شدم ، شوکه شدم” و می افزاید: هنگامی که “زن خانه دار” دستگیر شد ، او و کینگ “در بهترین مکان نبودند”.

مدیر عامل ویدا تکیلا می گوید: “من احساسات زیادی داشتم.” “من ناراحت ، عصبانی و ناامید بودم.”

بارلو گفت که بلافاصله با وکلای خود تماس گرفت تا وضعیت پادشاه را بررسی کند.

“من گفتم:” خوب ، واقعاً چه خبر است؟ من حقیقت را می خواهم نه آنچه را که می خواهم بشنوم. “[My] وکلا با من تماس گرفتند و گفتند: “جن شاه هیچ ربطی به این موضوع ندارد. هیچ مشکلی در او نیست. بنابراین من گفتم:” نه ، این هیچ ارتباطی با جن ندارد. “

اما وقتی جزئیات غم انگیزی در مورد پرونده ظاهر شد ، بارلو احساس کرد چاره ای جز بیان نگرانی های خود به طور مستقیم به پادشاه ندارد.

او توضیح داد: “هیچ کس در مورد آن سکوت نمی کند. همانطور که همه احساسات را تجربه می کردم ، هر آنچه را که فکر می کردم به جن گفتم.” “من برای احساسی که دارم عذرخواهی نمی کنم. همه چیز خام بود ، همه واقعی بود و اگر این به شما صدمه می زند ، متاسفم ، من چنین احساسی داشتم.”

“زنان خانه دار واقعی سالت لیک سیتی” یکشنبه ها ساعت 21 از تلویزیون براوو پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید