ایجاد یک آمریکا فعال با هم


مردم در باغ تای چی تمرین می کنند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامتی خود انجام دهند. فعال بودن به افراد کمک می کند بعد از هر تمرین احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش می دهد.

در حالی که مزایای فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، بسیاری از افراد فعالیت بدنی توصیه شده را انجام نمی دهند. مردم مناطق روستایی نسبت به سفیدپوستان غیر اسپانیایی و مردم و شهرهای سیاهپوست یا اسپانیایی تبار نسبت به سفیدپوستان با درآمد بالا و غیر اسپانیایی فعالیت بدنی کمتری دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستمیک در فرصت های فعالیت بدنی وجود دارد که به عدم تعادل کمک می کندبه

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی و مزایای زیاد فعالیت بدنی در ایالات متحده ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ژانویه 2020 راه اندازی شد. افراد فعال ، ملت سالم، جنبش سراسری که به 27 میلیون آمریکایی کمک می کند تا سال 2027 فعالیت فیزیکی داشته باشند. این موارد شامل سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اجتماعی اقتصادی ، وضعیت معلولیت ، گرایش جنسی و موقعیت جغرافیایی است.

چگونه می توان فعالیت بدنی را در ایالات متحده افزایش داد؟

یک کاراکتر هفت محور که به چپ و راست اشاره می کندافراد فعال یک رویکرد جامع مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی از طریق حمایت در سطح ملی ، محلی ، قبیله ای ، ایالتی و ملی ارائه می دهند. استراتژی های کار با همکاری سایر سازمانهای فدرال و سازمانهای ملی (تصویر را ببینید). هر شخص فعال ، یک استراتژی ملت سالم می تواند برای حمایت از استفاده عادلانه و همه جانبه از فرصت های فعالیت بدنی تدوین شود. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با شرایط محلی ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه انتخاب کنند.

چگونه شرکت کنم؟

همه مسئول افزایش فعالیت بدنی هستند – افراد ، سازمان ها و تیم ها قهرمان هستند. با پیوستن به “افراد فعال ، ملت سالم” ، شما و / یا سازمان شما بخشی از ابتکار سراسری برای افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی ، ایجاد محله های قابل پیاده روی می شوید ، به حمایت از اقتصاد محلی ، رسیدگی به سلامت کمک می کنید. نابرابری ، و سلامت خود را بهبود بخشد. افراد ، خانواده ها و جوامع شما.

عضویت آسان! افراد فعال ، از یک ملت سالم دیدن کنید به یک صفحه وب بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا قهرمانان تیم. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا پشتیبانی شود. مزایای زیادی دارد ، از جمله:

  • هر ماه افراد فعال از طریق یک خبرنامه ملت سالم به منابع و اطلاعات دسترسی پیدا می کنند.
  • برای حمایت از کار و ابتکار خود نشان های وب سایت ، پست های رسانه های اجتماعی و سایر منابع را دریافت کنید.
  • به شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان متصل شوید که در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی فعال هستند و از یک کشور سالم حمایت می کنند.

چه می توانم بکنم؟

حامیان در حال حمایت از “افراد فعال” ، “ملت سالم” هستند و شما نیز می توانید! در اینجا چند نمونه از کارهایی که سایر حامیان انجام داده اند و راه هایی که می توانید در آنها شرکت کنید آورده شده است:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان در حال نوشتن پست در رسانه های اجتماعی با استفاده از #ActivePepole هستند. در مورد روشهای احتمالی بیشتر بدانید پیام را پخش کنیدبه
  • این انجمن دولت های Maricopa اولین افراد فعال ، پس از اعلام ملتی سالم ، تعهد خود را به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جامعه خود نشان دادند. میتونی دانلود کنی قالب تبلیغاتی و با یک مقام منتخب کار کنید که می تواند در تیم شما حضور داشته باشد!
  • گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی در CDC در حال حاضر 61 گیرنده در ایالت ها و جوامع سراسر کشور دارد. جهت فعالیتها به جهتهای روزانه، بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط گروه کاری خدمات پیشگیری جامعه ایالات متحده است. پروژه ها در جوامع متفاوت است ، از جمله مسیرهایی مانند پیاده روها ، جاده ها ، مسیرهای دوچرخه سواری و وسایل حمل و نقل عمومی مانند خانه ها ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی. ببینید a بودجه جامعه جایی که شما زندگی می کنید و به آن می پیوندید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های فعالیت فیزیکی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیطی را به حداکثر برساند که فعالیت بدنی را به حداکثر می رساند. PAPREN یک شریک تحقیقاتی کلیدی در ابتکار CDC “افراد فعال ، ملت سالم” است که همکاری بین بخشی را تسهیل می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که ایالت ها و جوامع می توانند برای رویکردهای سیاست برای تشویق فعالیت بدنی استفاده کنند. درباره PAPREN بیشتر بدانید در یک نگاه یا بازدید کنید وب سایت PAPREN به شبکه ای از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران فضای سبز ، متخصصان سلامت ، متخصصان فعالیت بدنی و تناسب اندام و سایر افراد بپیوندید.

چگونه افراد فعال در کنار یک ملت سالم می توانند از شاخص تناسب اندام آمریکا استفاده کنند؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index ارائه اطلاعاتی که تصمیم گیرندگان و شرکا می توانند از آنها برای ایجاد برنامه هایی برای بهبود فعالیت بدنی در جوامع خود استفاده کنندبه انجمن ها می توانند داده ها را بررسی و به اشتراک بگذارند فرایند مشارکت عادلانه تیم را طی کنید تا تعیین کنید که تلاش خود را در کجا متمرکز کنید. هنگامی که آنها درک کردند و تعیین کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، تیم ها می توانند از “افراد فعال ، ملت سالم” استفاده کنند. استراتژی های کار تمرکز بر اقداماتی که می خواهند برای تقویت شیوه زندگی فعال انجام دهند.

منابع

  • Fulton JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران افراد فعال CDC ، ملت سالمSM: ایجاد یک آمریکا فعال با هم. مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. ارائه استراتژی های فعالیت بدنی کار: افراد فعال ، ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری در این گزارش از نویسندگان است و لزوما منعکس کننده موقعیت رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست.

نویسندگان:

کن رز، MPA ، رئیس گروه فعالیت بدنی و سلامت ، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، گروه فعالیت بدنی و سلامت، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، سرویس بهداشتی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/گروه فعالیت بدنی و سلامت، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

#افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید