این انجمن حتی پس از شنیدن نظرات هر دو طرف از مذاکرات قیمت Medicare Rx پشتیبانی می کند


در حالی که کنگره در مورد کاهش هزینه داروهای تجویزی بحث می کند ، نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که اکثریت سالمندان – صرف نظر از احزاب و سن سیاسی – واجد شرایط هستند که برای دریافت مزایای مدیکر و خدمات درمانی خصوصی به دولت فدرال مراجعه کنند. داروهای تحت برنامه بیمه

بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط KFF ، شواهدی مبنی بر این که شرکت های دارویی برای توسعه داروهای جدید نیاز به سرمایه گذاری در تحقیقات و دریافت قیمت بالا دارند ، بعید است که این روحیه را تغییر دهد. اکثر پاسخ دهندگان توافق کردند که یک استراتژی مذاکره ضروری است زیرا آمریکایی ها بیشتر از سایر کشورها حقوق می گیرند و درآمد شرکت ها بسیار بالا است.

علاوه بر KFF ، تحقیقات مختلف طرحی را پیدا کرده است که به Medicare اجازه می دهد در مورد قیمت داروهای تجویزی مذاکره کند. (KHN برنامه مستقل تحریریه KFF است.) اشلی کرزینگر ، مدیر افکار عمومی و تحقیقات در KFF ، گفت که این سیاست حداقل در شش سال گذشته نتایج مثبتی داشته است.

با این حال ، قانونگذاران کنگره هنوز در مورد این که آیا چنین مفاد را در قانون اجماع عمده رئیس جمهور جو بایدن ، که به دنبال تأمین بودجه برنامه های سیاست داخلی و تقویت برنامه های اجتماعی است ، وارد کنند یا خیر. قانونگذاران جمهوری خواه عموماً با تلاش برای اعمال محدودیت قیمتی بر داروهای تجویزی مخالف بوده اند. دموکرات های مجلس نمایندگان خواستار تصویب لایحه ای هستند که به سیاست های دارویی Medicare ، از جمله مذاکره در مورد قیمت برخی داروها ، اجازه دهد. این قانون سال گذشته در مجلس به تصویب رسید ، اما در پاییز امسال به مخالفت تبدیل شد. چندین دموکرات میانه رویکرد تنگ نظرانه تری را معرفی کرده اند.

طبق نظرسنجی KFF ، 83 درصد مردم ، از جمله 91 درصد از دموکرات ها ، 85 درصد از مستقلین ، 76 درصد از جمهوری خواهان و 84 درصد از سالمندان ، از دولت فدرال می خواهند قیمت دارو را برای بیمه درمانی و بیمه خصوصی کاهش دهد. در حال مذاکره بود بر اساس این نظرسنجی ، این دیدگاهها به سختی با شواهدی به نفع یا مخالف سیاست تغییر کرده است. حتی پس از شنیدن نگرانی ها در مورد اینکه چگونه این مذاکرات می تواند صنعت داروسازی را تقویت کند ، حمایت جمهوریخواهان 71 درصد بود. با این حال ، سهم جمهوری خواهانی که “به شدت” از این طرح حمایت کردند از 44 درصد به 28 درصد کاهش یافت.

به عنوان مثال ، بسیاری از احزاب ، صرف نظر از هویت یا سن ، استدلال زیر را منطقی دانستند: “حامیان می گویند مذاکرات ضروری است زیرا آمریکایی ها هزینه بیشتری نسبت به سایر کشورها پرداخت می کنند و بسیاری از آنها نسخه های خود را دارند و شرکت های دارویی درآمد بالایی دارند.”

سوم ، اکثریت جمهوری خواهان ، از جمله افراد 65 سال به بالا ، استدلال زیر را منطقی دانستند: “مخالفان می گویند که این امر دولت را نیز درگیر می کند و منجر به کاهش داروهای جدید در آینده می شود.”

علاوه بر این ، 93، ، از جمله 90 of جمهوریخواهان – حتی اگر قیمت نسخه دارو پایین باشد ، “شرکت های دارویی پول کافی برای سرمایه گذاری در تحقیقات مورد نیاز برای توسعه داروهای جدید را به دست خواهند آورد” ، تنها 6 “” شرکت های دارویی برای تأمین هزینه تحقیقات نوآورانه قیمت بالایی دریافت می کنند. برای تولید داروهای جدید مورد نیاز است. “

این یافته ها مطابق با نتایج نظرسنجی انجام شده توسط KFF در ماه ژوئن است که نشان می دهد اجازه دولت فدرال برای مذاکره درباره قیمت داروهای تجویز شده Medicare می تواند منجر به کاهش تحقیقات و توسعه یا محدودیت نسخه های جدید شود. نگرش تغییر کرد

وی گفت: [latest] کرزینگر گفت: این نظرسنجی تصویر بهتری از آنچه در مناظره در حال رخ دادن بود ارائه کرد. “مردم به هر دو طرف بحث گوش می دهند.”

شرکت های دارویی هزینه های زیادی را صرف پیام رسانی کرده اند. گروه تجاری صنعت ، PhRMA ، یک کمپین تبلیغاتی هفت رقمی را علیه قوانین برای کاهش قیمت داروها از طریق مذاکره راه اندازی کرده است. بر اساس اسرار فاش شده ، شرکت های دارویی بیشتر سال جاری را در لابی فدرال گذرانده اند و مبلغ زیادی را به مجلس دموکرات ها که مخالف این طرح بودند اهدا کرده اند.

طرح مذاکره درباره قیمت داروهای Medicare که در HR 3 (یا “قانون فعلی ایلیا E. کامینگز در مورد هزینه های دارو”) ذکر شده است ، حدود 500 میلیارد دلار در هزینه های فدرال برای داروهای Medicare در طول 10 سال صرفه جویی می کند. حدس زدن بسیاری از دموکرات ها امیدوارند که از پس اندازهای خود برای گسترش پوشش Medicare و Medicaid استفاده کنند زیرا آنها برنامه های زیادی برای هزینه تهیه می کنند.

یک نظرسنجی از KFF نشان داد که اکثر مردم معتقد نیستند که بایدن یا کنگره در مورد قیمت داروهای تجویزی “یا چیزی که اصلا” به کشور توصیه نمی کند. بسیاری نظر خود را در مورد شرکت های دارویی اعلام کرده اند. برخی نسبت به آنچه AARP توصیه می کرد تردید داشتند – و گروه حمایتی در مورد قیمت های Medicare توافق کردند.

نظرسنجی پیگیری سلامت KFF از 23 سپتامبر تا 4 اکتبر بین 1116 بزرگسال با استفاده از نمونه نمایندگی ملی انجام شد. حد خطا برای نمونه گیری کامل به اضافه یا منفی 4 درصد است.

این داستان توسط KHN (Kaiser Health News) توسعه یافته است ، که روزنامه نگاری عمیقی در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل سیاست و نظرسنجی ، KHN یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی KFF (بنیاد خانواده قیصر) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی است که اطلاعات مربوط به مسائل بهداشتی را به کشور ارائه می دهد.

مطالب مرتبط

تماس با ما ارسال راهنمایی در مورد داستاندیدگاهتان را بنویسید