این سیستم ۲ گروه مقدماتی جام جهانی آسیا را مرور کنید. کار فضا ای پایان دادن شد


برنامه دو گروه مقدماتی جام جهانی آسیا را مرور کنید.  کار فاصله ای تکمیل شد

آسیا به هفته پایانی مقدماتی جام جهانی قطر رسید.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، دیدارهای هفته نهم مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز در آسیا برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروژه صعود مستقیم کارکنان ها به جام جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتی برای قهرمانی را تصمیم گیری کرد. در گروه، کسب سهمیه مقدماتی به تعویق افتاد.


در گروه اول کارکنان سراسری ایران کدام ممکن است اجتناب کرده اند در گذشته انتخاب به صعود گرفته بود در جدال همراه خود رقیب مستقیم شخصی کره جنوبی اولین شکست شخصی را متحمل شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقام اول جدول کلاس بندی را اجتناب کرده اند کف دست داد. همراه خود این جاری ایران چشم انداز یادآور صدر جدول را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر کره جنوبی امارات را کدام ممکن است برای صعود به مسابقات مقدماتی خواستن به امتیاز دارد شکست ندهد، ایران ممکن است همراه خود ضرب و شتم لبنان به صدر جدول بازگردد.


{در این} گروه امارات متحده عربی همراه خود ۹ امتیاز جایگاه خوبی در پلی آف دارد با این حال عراق ممکن است این کارکنان را به مشکل بکشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باخت هر دو جذب می کند امارات مقابل کره همراه خود شیوع عراق بر سوریه جابجایی را در رقبا ها تحمیل خواهد کرد. سهم گروه تقویت می کند لبنان نیز همراه خود ضرب و شتم ایران، امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید جذب می کند هر دو شکست عراق در روز آخر چشم انداز به سختی برای کسب سهمیه پنجم آسیایی در پلی آف دارد.


IMG_20220325_000356وضعیت در گروه B نیز تقریباً به همین منوال است. عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاپن صعود شخصی را تضمین کردند، با این حال نبرد برای شیوع به نوک رسید. {در این} گروه نیز پروژه سهم تقویت می کند خاص شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا وارد این نیمه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید همراه خود کارکنان سوم گروه تولید دیگری ورزشی تنبل. استرالیا پیش اجتناب کرده اند عضو شدن در به AFC در سهمیه پلی آف شناخته شده به عنوان مشاور جهان اقیانوس آرام به مصاف مشاور آسیا می سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا همراه خود وضعیتی درست مثل مواجه است.


IMG_20220325_000408


y


انتهای پیام/