این گروه ایمنی زنان را در Clapham و Brixton در اولویت قرار می دهد


گروهی از زنان در Clapham و Brixton ، که منجر به قتل سارا اورارد در ماه مارس شد ، سعی می کنند ایمنی را در درجه اول قرار دهند.

تالیسکر آلکوبیا کورنفورد 22 ساله که در اکستر زندگی می کند ، با آگاهی از این حادثه ناگوار ، گروهی بسته در فیس بوک تشکیل داد. فرشته های شهر در مارس 2021 ، زنان در اکستر با هدف ایجاد فضایی برای ایمنی افراد غیر دودویی و تراجنسیتی ها تلاش کردند.

کمتر از یک سال بعد ، فرشته های شهر در حال حاضر 14 جامعه در انگلستان وجود دارد که یکی از آنها شامل Clapham و Brixton است که مراکزی برای دانشجویان و متخصصان جوان است.

به ویژه ، Clapham پس از ترور اخیر اورارد در مارس سال گذشته به عنوان مکانی خطرناک برای زنان شناخته شد.

مدیسون هال ، 25 ساله ، کنترل را در دست دارد فرشتگان شهر Clapham و Brixton گفت: “من در نمایشگاه Clapham Common شرکت کردم ، که احساس قوی اجتماع را برانگیخت و باید توجه داشت که ما باید این سرعت را در منطقه حفظ کنیم و احساسات گسترده را برای تغییرات مثبت تشویق کنیم.

“مانند بسیاری از دوستان زن من ، چندین بار در یک مکان عمومی مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته و احساس خطر کردم ، و این خوب نیست.”

هشدارها را به اشتراک بگذارید: فرشتگان شهر مکانی است که زنان می توانند نگرانی های خود را در مورد رفتارهای خطرناک یا مشکوک به اشتراک بگذارند

مانند گروه های خواهرش ، فرشتگان شهر Clapham و Brixton مکانی برای به اشتراک گذاشتن هشدارها در مورد رفتارهای خطرناک یا مشکوک در جامعه.

همچنین توصیه هایی در مورد اقدامات احتیاطی که می تواند باعث شود زنان و افراد غیر دودویی در مکان های عمومی احساس امنیت کنند (مانند اسپری زنگ هشدار شخصی یا رنگ محافظتی).

علاوه بر این ، اعضای گروه دستورالعمل هایی در مورد نحوه انجام اقدامات قانونی در صورت مشروب خوردن ، و یا نحوه مشاهده ناظر فعال در صورت مشاهده خشونت جنسی در یک کلوپ شبانه ، دارند.

دفاع از خود: به گروه ها کمک می کند تا از جهات مختلف احساس امنیت کنند

هال گفت: “من متعهد به ایجاد یک شبکه حمایتی و ارائه منابعی هستم که به زنان کمک می کند در خیابان احساس اعتماد به نفس بیشتری کنند و همیشه صدای خود را بلند کرده و اطرافیان خود را آموزش دهند.

وی افزود: هیچ گونه تعهدی برای تغییر رفتار زنان و افراد غیر دوگانه وجود ندارد ، بلکه نحوه برابری ما از طریق آموزش و از بین بردن فرهنگ های منفی و زن ستیزانه مسئول ایجاد شکارچیان ، باید بر حرکت به سوی جامعه ای مطیع قانون تمرکز کنیم.

“توجه به این نکته ضروری است که متأسفانه هنگام انجام این وظیفه بزرگ برای زنان مهم است که اقدامات پیشگیرانه ای را برای محافظت از خود انجام دهند.”

گسترش جامعه یکی از اهداف اصلی هال برای آینده است که در نهایت به همه زنان و افراد غیر دوگانه در منطقه می رسد.

علاوه بر این ، او قصد دارد تا حد ممکن ابتکارات خود را با اجرای طرح هایی مانند “طرح پیاده روی خانه به خانه” در مشارکت با خانه داوطلب و با مشارکت گروه های ایمنی فعلی زنان انجام دهد.

هر کسی که علاقه مند به شرکت است فرشتگان شهر Clapham و Brixton می توانید از طریق فیس بوک یا ایمیل به مدیسون هال پیام ارسال کنید [email protected]به

همچنین ، کسانی که می خواهند درباره جامعه بیشتر بدانند می توانند @ the.urban.angels را در اینستاگرام دنبال کننددیدگاهتان را بنویسید