ایگور شسترکین بازی خانگی رنجرز را انجام داد


واشنگتن-جرارد گالانت گفته است که با بنوآلایر ، مدیر دروازه بانان رنجرز مشورت خواهد کرد ، اما انتظار ندارد ایگور شسترکین سرمربی جدید یا الکساندر جورجیف بازیهای متوالی زیادی انجام دهند. فصل – مانند دو مسابقه اول فصل چهارشنبه و پنجشنبه.

بعد از اینکه رنجرز چهارشنبه شب شکست 5-1 خود را در رنجرز در وان آرنا پایتخت آغاز کرد ، گالانت گفت که شسترکین روز پنجشنبه در میدان مدیسون مقابل ستارگان بازی خواهد کرد. باگ ‘.

گالانت پس از شکست گفت: “بدیهی است که شما یک سری بازی ها دارید.” “من فکر می کنم جورج خیلی خوب بازی کرد ، فکر نمی کنم جورج با گلزنی مشکلی داشته باشد. شستی می تواند بازی کند [Thursday]به “

جورجیف روز چهارشنبه در 27 شوت پنج گل دریافت کرد که سه گل آن در بازی قدرت پایتخت بود.

ایگور شسترکین
ایگور شسترکین
AP

بارکلی گودرو ، سامی بلیس ، دریدن هانت ، جارد تینوردی و پاتریک نث اولین بازی خود در رنجرز را انجام دادند.

هانت در کنار کوین رونی و رایان ریوز در ردیف چهارم اسکیت بازی کرد ، در حالی که تینوردی در سومین جفت دفاعی در سمت چپ نمت بازی کرد. بلز در بلوک سوم کنار گودرو و فیلیپ چایتیل صف آرایی کرد.


گالانت گفت رنجرز به جای شرط بندی “C” روی ژاکت بازیکن ، به فکر نامگذاری شش کاپیتان جایگزین بوده است. پنج نفر از شش بازیکنی که برای گروه رهبری پیراهن آبی انتخاب شده اند ، جانبازان تیم هستند و گودرو کمتر از سه ماه است که با این سازمان افتخار دارد.

گالانت قبل از بازی گفت: “بارکلی اخیراً دو جام استنلی را به دست آورد ، او یک شخصیت با شخصیت است ، من او را در تمرینات ملاقات کردم ، با افراد دیگر و مربیان صحبت کردم.” “این انتخاب سختی بود و ما زمان زیادی را صرف کردیم ، اما این یک انتخاب واضح بود.”

گودرو که در ژوئیه قرارداد شش ساله امضا کرد ، تنها چند روز پس از این که بازیکن آزاد لایتنینگ از حق امضای قرارداد با رنجرز چشم پوشی کرد ، در شکست پنج بازی خود در ابتدای فصل ، 7 برد را به دست آورد. او همچنین در زمان یخ زده در 15:33 دو شوت به سمت دروازه زد.

گودرو در مورد پوشیدن “A” گفت: “این بسیار منحصر به فرد خواهد بود.” “بدیهی است که Six Originals ، که سابقه زیادی دارد ، شهر بسیار خاصی برای بازی است. امشب برای اولین بار پوشیدن یک پیراهن افتخار بزرگی خواهد بود.”

گودرو ، 28 ساله ، گفت: تماشای بازی افتتاحیه فصل Tampa Bay در برابر پنگوئن ها سه شنبه شب “کمی عجیب” است. لایتنینگ در مراسم بازی قبلی پرچم قهرمانی جام استنلی 2020-21 را برافراشت ، اما گودرو گفت هنوز حلقه را دریافت نکرده است.

گودرو در پاسخ به این س ifال که آیا از کسب نمره “A” تعجب کرده است یا خیر ، گفت که اینطور نیست.

او می گوید: “من را به عنوان رهبر به اینجا آوردند.” “من فکر نمی کنم حرف روی تی شرت خیلی تغییر کند ، من هنوز همان احساس را دارم ، هنوز همان بازی قبلی را انجام می دهم. دوست دارم مردی باشم که روی من تأثیر مثبت بگذارد.”

دیدگاهتان را بنویسید