بارگیری مورد علاقه Midtown Bar Jimmy Corner باز می شود


“Jimmy’s Corner” ، یک کافه غواصی کلاسیک Midtown که مورد علاقه مردم محلی است ، امروز برای اولین بار از زمان شروع همه گیری همه گیر افتتاح می شود. این اولین بار است که این بار از زمان مرگ صاحب قدیمی و نام جیمی گلن ، که در ماه مه 2020 بر اثر COVID-19 درگذشت ، افتتاح می شود.

مایک دوهرتی ، متصدی بار می گوید: “واقعاً خوشحال کننده است زیرا این مکان بسیار منحصر به فرد است ، اما بسیار ناراحت کننده است زیرا این بار برای اولین بار در 50 سال گذشته بدون حضور جیمی افتتاح شد.” او روز دوشنبه به Gothamist گفت که حدود دو سال و نیم وجود دارد.

عکس توسط نوار گوشه جیمی

دوهرتی ، که روزهای هفته را در بار کار می کند ، مدت ها کارمند معمولی جیمی بوده است که “همیشه دوست دارد و از آن قدردانی می کند” و یک متصدی بار است که بیش از 20 سال در آنجا کار کرده است. او خاطرنشان کرد که جمعه گذشته یک گشایش “فوق العاده” برای دوستان و همسایگان بود و این روزها عدم تردد عابران پیاده در مید تاون ، نوار را چندان نگران نمی کند.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم به اینجا می آیند تا به اینجا بیایند.”

این بار در خیابان 44 W 140 واقع شده است ، و حتی پس از باز شدن برادوی ، هنوز هم تماشاگران پس از تئاتر را دریافت می کنند.

وی در مورد مراسم افتتاحیه امروز گفت: “این روز جهنم خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 جلسه منظم داریم ، اما می دانیم که در طول روز تسریع می شود.”

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که صاحب یک بار Jimmy's Corner در مرکز شهر هستند.

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که صاحب یک بار Jimmy’s Corner در مرکز شهر هستند.

گلوله

گلن ، مربی سابق بوکس که به تالارهای مشاهیر نیوجرسی و نیویورک پیوست ، در سال 1971 در خیابان 44 وست یک بار باز کرد. گاو خشمگین از جیمی در گوشه عکس گرفته شد و گفته می شود همه از فرانک سیناترا تا مایکل جردن آنجا بودند. هنگامی که باز می شود ، این کافه چند متر با تجارت دیگر او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر فاصله داشت ، جایی که گلن هر از گاهی با دوستش محمد علی تمرین می کرد.

در یک پست در اینستاگرام Jimmy’s Corner ، آنها گفتند که ماموریت واکسیناسیون شهر را جدی می گیرند و از حامیان مالی ، به ویژه “احترام ، درخواست کردند. [Glenn’s] گذار “.دیدگاهتان را بنویسید