بازیکنان ما بی مسئولیت بودند/ من با تیمم غریبم


مدیر فنی مسجد نفت سلیمان گفت بازیکنانش بی مسئولیت هستند و باید به فکر این وضعیت باشند.

رضا مهاجری پس از شکست ۵-۱ نفتی مقابل ذوب آهن گفت: با نگاهی به تمرینات، فکر نمی کردیم بازیکنان ما بخواهند بی دقت و غیرمسئولانه بازی کنند. جایی برای ما باقی نمانده است. ذوب آهن ما را تحت فشار قرار نداد. ما خودمان شرایط را برایشان فراهم کرده ایم. ما در تمرینات از همه راه های لازم کار کردیم. احساس مسئولیت بازیکنان ما بسیار ضعیف بود.

وی ادامه داد: نمی دانم چه بگویم. وقتی توپ را از دست دادیم، ضعیف و غیرمسئول بودیم. واقعا باید جدی فکر کنیم و با بازیکنان صحبت کنیم. اگر این روند ادامه پیدا کند، باید خودمان را بیرون بکشیم زیرا اعتبار و اعتبار ما با تولید ما همخوانی ندارد. همه ما سخت کار می کنیم و خوب کار می کنیم تا زمانی که توپ در دستان ما باشد. وقتی توپ را از دست می دهیم، به بازیکن اجازه می دهیم به راحتی جلو برود. حق با مخاطب است. چه بگویم چند بازیکن خود را در این دیدار نداشتیم و روحیه خوبی نداشتند.

مدیر فنی مسجد نفت سلیمان افزود: گلوی ما برای ماندن در مقابل حریف پاره شد. موقعیت های خوبی داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم. دروازه هم برای ما سخت بود. می توانستیم به بازی برگردیم، اما نشد. من هرگز در دوران مربیگری ام چنین چیزهایی را تجربه نکرده ام. بازیکنان ما انگیزه و تمایلی برای بازی ندارند. برای ادامه باید با باشگاه صحبت کنیم و تغییراتی ایجاد کنیم. چاره ای نداریم چون کمر مردم از قبل شکسته و اعتبارشان رو به کاهش است.

وی افزود: فیلمی از تمرین داریم و تمرین با موفقیت انجام شد. وقتی بازیکنی وارد زمین می شود، ذهنش جای دیگری است. ما این مسئولیت را بر عهده نمی گیریم. به بازیکنان گفتم هر بازیکنی که می خواهد برود به من بگو و من درباره جدایی او با باشگاه صحبت خواهم کرد. اگر ماندند، بگذارید با افتخار بازی کنند. داشتیم به مسیر برگشتیم اما نمی‌دانم چطور به جایی که بودیم برگشتیم. انتظارات ما این بود که بهتر باشیم. این تیم ما نیست. من با این تیم غریبه هستم.