بازیکنان NWSL پس از اتهامات پل رایلی بازی ها را متوقف می کنند


پورتلند ، سنگ معدن. – بازیکنان در دقیقه ششم بازی لیگ ملی فوتبال زنان چهارشنبه در زمین توقف کردند و با دو بازیکن سابق خود که با ادعای آزار جنسی و سوء رفتار علیه مربی سرشناس به دادگاه آمدند ، همبستگی خود را اعلام کردند. دایره ای برای نشان دادن

این حرکت در جریان بازیهای Gotham FC در فیلادلفیا و واشنگتن اسپیریت و کارولینای شمالی Courage و Racing Louisville در کاری ، کارولینای شمالی انجام شد.

انجمن بازیکنان NWSL در بیانیه ای که چهارشنبه شب منتشر شد ، گفت: “امشب ما جایگاه خود را در زمین بازیابی خواهیم کرد زیرا اجازه نمی دهیم شادی ما از ما گرفته شود.” “اما این کار طبق معمول نیست.”

لیگ هفته گذشته بازیهای تعطیل خود را متوقف کرد و به زمین برگشت ، اما بعداً پس از موافقت با اتهامات پل رایلی ، مربی سابق شجاعت ، اخراج شد.

طرفداران در نیمه اول مسابقات فوتبال NWSL علامتی بین کارولینای شمالی Courage و Racing Louisville FC در دست داشتند.
طرفداران در نیمه اول مسابقات فوتبال NWSL علامتی بین کارولینای شمالی Courage و Racing Louisville FC در دست داشتند.
گری بروم / AP

عصر ، صاحب شجاعت به دلیل “شکست” این فرانچایز در ایجاد احساس امنیت در بازیکنان هنگام حرکت عذرخواهی کرد.

بیانیه استیو مالک ، صاحب شجاعت ، در نامه سرگشاده ، اولین افکار عمومی تیم از زمان اعلام اخراج رایلی در روز پنجشنبه گذشته بود. این اتهامات لیگ را شوکه کرد و منجر به استعفای لیزا برد ، کمیسر لیگ ملی فوتبال زنان شد.

مالک در نامه خود گفت که پس از خرید ملک در سال 2017 ، شجاعت “تحقیقات کاملی را انجام داد” تا ریلی و کادر مربیگری را نجات دهد.

مالک می نویسد: “ما در سال 2015 دریافتیم که رفتار آقای رایلی مورد بررسی قرار گرفته است و بعداً مطمئن شدیم که او در وضعیت خوبی است.” “هنگامی که او با کراژ کار می کرد ، ما هیچ اطلاعاتی در مورد ادعای آزار و اذیت جنسی یا اجبار نداشتیم. هنگامی که در گزارش هفته گذشته از اتهامات وحشتناک مطلع شدیم ، آن را جدی گرفتیم و بلافاصله آقای رایلی را متوقف کردیم.”

دو بازیکن سابق NWSL ، Sinead Farrell و Mana Shim ، با اتهامات آزار و اذیت جنسی که بیش از یک دهه پیش رخ داده است ، صحبت کردند. این اتهامات هفته گذشته در The Athletic شرح داده شد.

رایلی هرگونه تخلفی را رد کرد.

او در سال های 2014 و 2015 مربی تیم NWSL پورتلند ترنز بود ، زمانی که تیمی که درباره او تحقیق کرد و یافته هایش را با لیگ به اشتراک گذاشت ، اخراج شد. رایلی سپس سرمربی تیم وست نیویورک فلش در شهر نیویورک شد و این تیم در سال 2017 به کارولینای شمالی نقل مکان کرد.

اخراج رایلی آخرین اخبار از سری رسوایی های اخیر مربوط به لیگ حرفه ای فوتبال زنان ایالات متحده NWSL بود.

ریچی برک ، مربی واشنگتن روح ، هفته گذشته به دلیل نقض سیاست تهاجمی NWSL که در واشنگتن پست شرح داده شد ، اخراج شد.

بازیکنان کارولینای شمالی شجاعت هنگام سرود ملی زانو می زنند.
بازیکنان کارولینای شمالی شجاعت هنگام سرود ملی زانو می زنند.
AP

از فرید بنستیتی ، سرمربی OL Reign در ماه ژوئیه بخاطر اظهارنظرهای نامناسب در طول تمرین استعفا شد. کریستی هالی ، سرمربی ریسینگ لوئیزویل ماه گذشته به دلایلی که برای عموم افشا نشده بود و مدیر کل باشگاه Gotham ، آلیس لاهو به دلیل نقض سیاست تهاجمی لیگ اخراج شد. وی این اتهامات را رد کرد.

فوتبال آمریکا و فیفا اعلام کرده اند که موضوع رایلی را بررسی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید