بازی بسیار سختی مقابل گل جوهر داریم


استیلی سرمربی خوزستان با اشاره به دیدار این تیم مقابل چهار گفت: بازی بسیار سختی داریم، زیرا آنها از نظر تاکتیکی ساختار خوبی دارند و از نظر امکانات و ساختار باشگاهی تیم خوبی هستند.

حمیدرضا رجبی روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل گل گهر اظهار داشت: باشگاه در سه فصل گذشته سرمایه گذاری خوبی روی فوتبال انجام داده است. این تیم در این فصل بازیکنان باکیفیتی جذب کرده و در این چند سال تیم بسیار خوبی بوده است.

سرمربی فولاد گفت: ما همان تیم فولاد خوزستان هستیم که در چند سال گذشته عناوین زیادی کسب کرده و سهمیه آسیایی را کسب کرده ایم. تیم ما از نظر فوتبالی جزو تیم هایی است که با ساختار دفاعی و هجومی خوبی بازی می کند.

وی با بیان اینکه تیم حریف را به خوبی آنالیز کردم و نقاط قوت و ضعف او را می دانیم، افزود: امیدواریم با انجام یک بازی منطقی، خوب و روان در دیدار فردا به نتیجه مطلوب برسیم.

راگبی در پاسخ به این سوال که انتظار می رفت فولاد تا اینجای فصل عملکرد بهتری داشته باشد، گفت: پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، امسال توانستیم هفت تا هشت بازیکن جدید و باکیفیت جذب کنیم، اما من موافقم. خیلی در لیگ به نتیجه مطلوب نرسیدیم. شاید به دلیل یک سری مشکلات فنی و بدشانسی که گریبان تیم ما را گرفته بود، نتوانستیم نتیجه دلخواه را بگیریم.

وی افزود: فولاد در سال های گذشته نشان داده که به مرور زمان هماهنگی و بحث تاکتیکی بهتر شده است و من به شما قول می دهم که قطعا تیم ما پیشرفت خواهد کرد، هرچند باید بیشتر تلاش کنیم.

سرمربی فولاد گفت: امیدوارم در نیم فصل دوم و در ادامه لیگ نتایج بسیار بهتری بگیریم و بتوانیم هواداران خود را خوشحال کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد تیم ملی و سایر باشگاه ها در برهم زدن تمرکز نکونام موثر بوده است، افزود: تمرکز نکونام در حال حاضر روی تیم فولاد است.

دیدار تیم های فولاد و گل گهر روز پنجشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز برگزار می شود.