بالا وضعیت اضطراری کووید ممکن است در نتیجه خسارت غول پیکر در بیمه سلامت شود


اگر جاده نقره ای برای این همه گیری زشت کووید-۱۹ وجود داشته باشد، اینجا است کدام ممکن است نرخ آمریکایی های با بیرون بیمه درمانی در {پاسخ به} ابتکارات مختلف فدرال مرتبط همراه خود وضعیت اضطراری بهداشت نهایی ادعا شده توسط مقامات، به سطحی تقریباً تاریخی کاهش یافته است است.

اکنون، همراه خود نزدیک کردن به بالا مرحله حاد بیماری همه گیر، هزاران و هزاران آمریکایی همراه خود درآمد کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید متداولدر معرض خطر اجتناب کرده اند کف دست دادن بیمه درمانی هستند. آمریکا بالقوه است شاهد یکی اجتناب کرده اند بهترین افزایش ها در نرخ بیمه نشده این ملت در سال های فعلی باشد.

هنگامی کدام ممکن است وضعیت اضطراری بهداشت نهایی فدرال برای کووید-۱۹ به بالا برسد – چون آن است در جاری حاضر برای ۱۵ آوریل این سیستم ریزی شده است، اگرچه احتمال تمدید آن موجود است – متعدد اجتناب کرده اند اقدامات محافظتی مرتبط همراه خود آن نیز بالا خواهند کشف شد. این برای ادغام کردن قانونی است کدام ممکن است ایالت‌ها را اجتناب کرده اند ریختن هر کسی اجتناب کرده اند Medicaid منع می‌تنبل در حالی کدام ممکن است شیوع ویروس کرونا در جاری {افزایش است}، کدام ممکن است در کنار همراه خود افزایش ۶.۲ درصدی بودجه فدرال Medicaid برای بیمه کردن مبتلایان آسیب‌پذیر است.

در گذشته اجتناب کرده اند همه‌گیری، ایالت‌ها به طور مرتب حرفه ای بودن اشخاص حقیقی برای اکتسابی مزایای Medicaid را تجزیه و تحلیل می‌کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افرادی را کدام ممکن است تولید دیگری حرفه ای نبودند بردن می‌کردند. با این حال همراه خود افتادگی این ورزش، پرونده شناسایی Medicaid بیش اجتناب کرده اند ۱۲ میلیون نفر اجتناب کرده اند تحریک کردن همه گیری مرتفع است. اکنون اجتناب کرده اند هر ۴ آمریکایی ۱ نفر توسط این این سیستم بیمه شده است.

هنگامی کدام ممکن است وضعیت اضطراری بهداشت نهایی به بالا برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه اضافی فدرال تمام شود، ایالت ها یک بار دیگر ملزم به تجزیه و تحلیل حرفه ای بودن پرونده شناسایی در جاری انجام هستند. میلیون‌ها نفر بالقوه است {در این} معنی ریختن شوند، کدام ممکن است طبق برخی برآوردها در کل زمان به پانزده میلیون نفر می‌رسد. این برای ادغام کردن افرادی تبدیل می شود کدام ممکن است درآمدشان مرتفع است، افرادی که به ایالت عکس نقل محل قرارگیری کرده اند، هر دو {افرادی که} مدارک پیچیده را برای نشان دادن حرفه ای بودن شخصی پس نداده اند. این معنی حتی در زمان‌های روال بیزانسی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در متعدد اجتناب کرده اند ایالت‌ها اجتناب کرده اند طریق پست پایان دادن می‌شود، کدام ممکن است همراه خود ملاحظه به انواع {افرادی که} در کل همه‌گیری جابه‌جا شده‌اند، آن را به‌ویژه غیرقابل اعتقاد می‌تنبل.

متعدد اجتناب کرده اند میلیون‌ها نفری کدام ممکن است محافظت Medicaid را اجتناب کرده اند کف دست داده‌اند، هر دو به این هدف کدام ممکن است تولید دیگری حرفه ای نیستند هر دو به این هدف کدام ممکن است اجتناب کرده اند فهرست ایالتی بردن شده‌اند، به‌عنوان مثال، به مستعد ابتلا به تنها روزی کدام ممکن است در جستجوی مدیکر هستند، متوجه می‌شوند کدام ممکن است بیمه نیستند. . برای غنی سازی مدل شخصی به حداقل یک کلینیک مراجعه کنید هر دو به داروخانه بروید.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید این در کشوری است کدام ممکن است ارزش خوب تجهیزات استنشاقی بین ۵۰ به همان اندازه ۱۰۰ دلار است، ویزیت دکتر معمولاً بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ دلار ارزش دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزش بستری شدن در بیمارستان برای ویروس کرونا ممکن است به ۱۰ ها هزار دلار برسد.

جدا از همه اینها، یارانه‌های دولتی برای افزایش کسب این سیستم‌های بهداشتی قوانین مراقبت اقتصادی – مفاد قوانین نجات آمریکا کدام ممکن است بیمه را برای اشخاص حقیقی کم‌درآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی همراه خود درآمد متداولقابل دسترس‌تر می‌تنبل – در طولانی مدت سال منقضی می‌شود. شناخته شده به عنوان مثال، حق بیمه های بیمه درمانی “طبقه نقره ای” کدام ممکن است معمولاً به طور متوسط ​​​​۵۶۰ دلار در ماه ارزش دارد، همراه خود حمایت اضافی مقامات برای خصوصی کدام ممکن است سالانه ۵۵۰۰۰ دلار درآمد دارد، به تنها ۳۹۰ دلار کاهش یافته است است کدام ممکن است در نتیجه پس انداز مالی سالانه بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰۰ دلار تبدیل می شود.

هنگامی کدام ممکن است این مزایای تقویتی به بالا برسد، متعدد اجتناب کرده اند آمریکایی های کم درآمد بالقوه است همراه خود توجه انداز صنوبر ۲ برابر اصولاً محافظت سلامت مواجه شوند.

این قوانین کدام ممکن است در ماه نوامبر توسط مجلس تصویب شد، یارانه های سخاوتمندانه را برای گرفتن این سیستم های بهداشتی ACA توسعه می داد. با این حال سناتور دموکرات جو مانچین اجتناب کرده اند ویرجینیای غربی این لایحه را امسال “بی جان” ادعا کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند حمایت اجتناب کرده اند آن خودداری کرد. رهبران دموکرات اکنون امیدوارند با توجه به خوب مدل ضعیف اجتناب کرده اند این لایحه مذاکره کنند، با این حال خاص نیست کدام ممکن است خواه یا نه این لایحه همراه خود مفاد آن محقق احتمالاً خواهد بود هر دو خیر.

زمان خطرناکی برای پوست انداختن آمریکایی‌های کم‌درآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متداولاجتناب کرده اند پرتگاه بیمه است: نوع جدیدی اجتناب کرده اند Omicron در جاری توسعه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم‌ای کدام ممکن است آزمایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با با بیرون ارزش کرونا را برای اشخاص حقیقی گمشده بیمه حاضر می‌کرد، در ماه مارس به بالا رسید، از مقامات تمام شد. پول برای حمایت اجتناب کرده اند آن این سیستم عکس کدام ممکن است واکسیناسیون را با بیرون هیچ ارزش ای برای مبتلایان حاضر می کرد، حدس و گمان به {در این} ماه به بالا برسد.

مرحله اضطراری بهداشت نهایی اپیدمی بالقوه است به بالا برسد. نرخ در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر در جاری حاضر حدود ۷۰۰ نفر در روز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری کاهش است. مدارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادارات بازگشایی شده‌اند، برخی با بیرون پنهان‌کاری. با این حال نزدیک به حداقل یک سوم آمریکایی ها ادامه دارد واکسینه نشده اند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این پس، خواه یا نه آمریکایی‌های کم‌درآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متداولکه به تازگی بیمه نشده‌اند، تمایل دارند برای خوب جایگزین اجتناب کرده اند جیب شخصی پول صنوبر کنند؟ در صورت وجود آنها به این ویروس مبتلا می شدند، چگونه می توانستند قرص ها را برای معامله با آن بخرند، در حالی کدام ممکن است مقامات Pfizer Paxlovid را به هزینه ۵۳۰ دلار در هر چرخه کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن کنندگان می توانستند دسترس در بازار آزاد اصولاً صنوبر کنند؟

بیمارانی کدام ممکن است کشف نشده خطر اجتناب کرده اند کف دست دادن بیمه درمانی شخصی هستند بالقوه است کنار هم قرار دادن اصلاح نباشند. اعلان به سختی اجتناب کرده اند تنظیمات آتی موجود بوده، را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند مردمان بالقوه است دستورالعمل‌های مقامات را نخوانند هر دو اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعات پوشش بهداشتی مرتبط همراه خود همه‌گیری را درک نکنند.

اگر مردمان امسال Medicaid را اجتناب کرده اند کف دست بدهند، این شانس را خواهند داشت کدام ممکن است در یک واحد قالب سلامت ACA پرونده شناسایی کنند. یارانه مرتفع حال نشان می دهد که آنها احتمالاً به همان اندازه بالا سال حق بیمه پرداختی اندک هر دو هیچ پرداختی نخواهند کرد – {در این} مرحله بالقوه است بیمه غیرقابل قبول شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها یک بار دیگر اجتناب کرده اند صخره بیمه سقوط کنند.

محافظت درآمدهای بیمه برای اشخاص حقیقی کم درآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متداولجایگزین مهمی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند خوب فاجعه سراسری ۲ ساله به وجود آمده است. نباید آن را اسراف کرد. به هر طریقی، کووید تنها یکی اجتناب کرده اند متعدد اجتناب کرده اند بیماری‌هایی است کدام ممکن است با بیرون بیمه فقرا را خرس تأثیر قرار می‌دهد. خوب نظرسنجی KFF در ماه مارس نماد داد کدام ممکن است آمریکایی‌ها اصولاً درگیر «قبض‌های پزشکی غیرمنتظره» هستند به همان اندازه اقتصادی بودن وعده های غذایی.

مقامات وعده داده است کدام ممکن است ۶۰ دیروز اجتناب کرده اند بالا فاصله اضطراری بهداشت نهایی، روزی کدام ممکن است ایالت ها باید لیست های Medicaid شخصی را کاهش دهند، اخطار داده شود. مزایای باکلاس ACA به همان اندازه ۳۱ دسامبر منقضی نمی شود. ادامه دارد زمان زیادی برای مکان یابی بودجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار موجود است. همراه خود کاهش خطر ابتلا به حداقل یک مورد قابل توجه کووید، خطر بیمه نشدن نباید افزایش یابد.

مطالب مرتبط

تصمیم همراه خود ما حاضر خوب نکته داستان