بایدن با یک بیمارستان شلوغ تماس گرفت تا به همسر دوستش کمک کند تا فوریتهای پزشکی را دریافت کند


رئیس جمهور جو بایدن با اورژانس یک بیمارستان پنسیلوانیا تماس گرفت و همسر دوستش را به دلیل عدم درمان فوری مورد تحسین قرار داد ، زیرا اتاق انتظار برای اطلاع از وضعیت “چگونه است” اختصاص داده شده است.

بایدن گفت پس از آنکه چهارشنبه شب یک «دوست خوب» با او تماس گرفت و به او گفت که در بیمارستان بستری است ، به دلیل مشکل در تنفس و تب ، درگیر شد.

بایدن در سخنرانی خود در زمینه ترویج واکسن COVID-19 در ایلینوی گفت: “آنها او را در بیمارستان بستری کردند ، اما اتاق انتظار آنقدر شلوغ بود که همه چیز آنقدر محفوظ بود که حتی نمی توانستند او را وادار به دیدن کنند.”

“بنابراین من با این شخص تماس گرفتم. من با میز ، پرستار دریافت کننده تماس گرفتم و پرسیدم که اوضاع چگونه است.

“کوتاه شدن داستان طولانی مدتی طول کشید ، زیرا این همه ماجرا نیست – بیشتر اتاق های آمبولانس و کاغذبازی مشغول مراقبت از بیماران مبتلا به کووید بودند.”

هنوز مشخص نیست که آیا بایدن باعث شده همسر دوستش به دنبال مراقبت فوری پزشکی باشد.

وقتی بایدن تماس گرفت ، او گفت که از اینکه اتاق انتظار تعطیل است “شکایت” نخواهد کرد زیرا پزشکان و پرستاران “جهنمی زنده از سر آنها بیرون می کنند”.

او می گوید: “پزشکان و پرستاران ، برخی از آنها فقط خشک هستند. من واقعاً منظورم این است. آنها زندگی را بیرون می کشند و گاهی اوقات از نظر جسمی.”

جو بایدن
جو بایدن مفتخر بود که شخصاً با آمبولانس بیمارستان پنسیلوانیا تماس گرفته است تا بداند “وضعیت چگونه است”.
کریس کلپونیس / استخر از طریق CNP / M

بایدن این اظهارات را زمانی مطرح کرد که از آمریکایی های واکسینه نشده درخواست کرد تا از COVID-19 عکس بگیرند.

بایدن افزود: “من مطمئن هستم که هر یک از شما می توانید فردی را نام ببرید که با چیزی غیر از COVID به بیمارستان اعزام شده است و نمی تواند از او مراقبت کند.”

وی تکالیف واکسیناسیون برای مشاغل را مرور کرد و از همه مشاغل خواست اطمینان حاصل کنند که کارگران آنها واکسینه شده اند.

بایدن گفت: “من از کارفرمایان بیشتر می خواهم که اقدامی انجام دهند. پیام من این است: از کارمندان خود بخواهید واکسینه شوند. با واکسن ها ، ما در نهایت بر این همه گیری غلبه خواهیم کرد.”

بدون آنها ، ما ماه ها با هرج و مرج در بیمارستان ها ، آسیب به اقتصاد خود ، ناآرامی در مدارس ، رستوران های خالی و تجارت روبرو خواهیم بود. “

وی همچنین خواستار اعتبار برنامه واکسیناسیون COVID-19 ایالات متحده شد-علیرغم این واقعیت که واکسن های کروناویروس توسعه یافته و در ابتدا توسط دولت ترامپ به کار گرفته شد.

بایدن در بیانیه ای که باعث بالا رفتن ابرو می شود ، گفت: “هنگامی که من برای اولین بار برنامه واکسیناسیون را شروع کردم و برای همه ما واکسن کافی دریافت کردیم ، روزانه 3 میلیون نفر را واکسینه کردیم ، قبل از اینکه اوضاع کندتر شود بسیار نزدیک شدیم.”

دیدگاهتان را بنویسید