باید از مهاجری غافل شد/ انتخاب فیروز کریمی از ابتدا اشتباه بود


پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: تا سه هفته پیش مخالف تغییر سرپرست کادر فنی مسجد سلیمان بودم اما الان می گویم این تغییر باید از هم اکنون انجام شود و انتخاب فیروز کریمی از ابتدا اشتباه بود و باشگاه. شما باید این خطا را بپذیرید.

مجید بگرینیا درباره عملکرد تیم فوتبال مسجد نفت سلیمان در هفته های اخیر گفت: فکر می کنم نباید ترسید که مسجد نفت سلیمان در دیدارهای پیش رو به دریافت گل های زیاد عادت کند زیرا پس از باخت ۴ بر یک مقابل نساجی این تیم شکست سنگینی است هر که گل جوهر گل زده بود به مدیرعامل باشگاه هم گفتم باید دنبال مشکلات تیم باشید چون مشکل تیم فنی است و اگر این مشکل را حل نکنید این شکست های سنگین درست می شود. . همان طور که مقابل تراکتور و ذوب آهن دیدید و البته اگر دوباره همان رویه تکرار شود، تکرار کنید.

وی ادامه داد: همه می گویند نفت مسجد سلیمان خوب بازی می کند، بله، اما فقط در یک قسمت زمین، اما جایی که باید به دروازه حریف برسند، خوب کار نمی کنند. گل های چهارم و پنجمی که مسجد سلیمان مقابل ذوب آهن دریافت کرد را ببینید، خط حمله این تیم بسیار آشفته بود و شانس آوردند و بازی به پایان رسید. گاهی اوقات مشکل تیم روانی است، اما هیچکس فکر نمی کند تیمی که در شش هفته اول لیگ خوب ظاهر شد و سپس به عملکرد بسیار ضعیف ادامه داد. این یعنی بدتر از این نمی تواند باشد. با این حال نتایج سایر تیم های لیگ برتر و لیگ یک خوزستان نیز مایه تاسف است.

این پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: پنج تیم در لیگ یک و لیگ برتر داریم که هفته گذشته مجموعاً سه امتیاز کسب کردند و البته نتایج ضعیف تیم های منطقه در هفته های گذشته کاملا مشهود است. تیم‌های لیگ برتری خوزستان در هفته‌های اخیر نتایجی کسب کرده‌اند که تنها باعث عصبانیت مردم می‌شود و از این رو هیچ یک از این باشگاه‌ها پاسخگو نبوده‌اند.

وی ادامه داد: فولاد می بازد، بعد آقای رجبی به جای مربی جواب می دهد و بعد از آقای علوی سهیل مهدی رئیس سازمان لیگ انتقاد می کند. نمیدونی این چیزا یعنی چی؟ آیا این باشگاه مدیر و هیئت مدیره دارد؟ یا اینکه آقای نکونام با خودش چی فکر میکنه که اینجوری رفتار میکنه؟

و باگرینیا خاطرنشان کرد: نفت آبادان ضرر می کند، بعد آقای کریمی به نشست خبری می آید و شوخی می کند. آقای کریمی شما یک ماه است که در نفت هستید و بعد می گویید بازیکنان من التماس می کنند که ما را تعویض کنید. ببینید فوتبال در خوزستان به کجا رسیده و جای تاسف دارد. متاسفم برای مدیران باشگاه های خوزستان که اینقدر بی خیال شده اند. باور کنید فوتبال خوزستان نیست. اگر نمی توانند کار کنند، برو. آیا در فوتبال خوزستان قحطی است؟

باگرینیا می گوید: «تنها شیوه اداره باشگاه هایمان، فوتبال ما را به این نقطه رسانده است. هیئت فوتبال بالاترین رکن فوتبال خوزستان است و آقای طالقانی که مجدداً به عنوان رئیس شورای استان انتخاب شد، اگر الان نمی خواهد با وضعیت بد فوتبال خوزستان برخورد کند، من نمی خواهم. بداند چه زمانی خواهد بود. شاید می خواهد بگوید این باشگاه ها خصوصی هستند و ما کاری نمی توانیم بکنیم. بنابراین سوال من این است که در چه قسمت هایی می تواند دخیل باشد؟ مثل این است که بگوییم فدراسیون فوتبال نمی تواند در فوتبال دخالت کند.

وی گفت: از آقایان گرشبی، یزدی و بارو می خواهم که علت سقوط سه گروه یعنی فولاد، مسجد نفت سلیمان و نفت آبدان را در این روز پاسخ دهند. باور کنید چیزی از این سه مدیر کم نمی شود چون ما هم می خواهیم دلیل این عملکرد ضعیف را بدانیم. حالا فولاد دهم است و تیم نفت در انتهای جدول گیر کرده و این وضعیت واقعا ناراحت کننده است. مسابقات برای مدتی بسته خواهد شد و زمان برای آنها مناسب است که پشت تعطیلات پنهان شوند و به کسی پاسخ ندهند. به هر حال یک ماه استراحت یک ماه است و بعد همان حالت تکرار می شود.

این پیشکسوت فوتبال گفت: من تا سه هفته قبل مخالف تغییر سرپرست کادر فنی مسجد نفت سلیمان بودم اما الان می گویم این تغییر باید از الان انجام شود. در نفت آبادان هم همینطور. انتخاب فیروز کریمی از ابتدا اشتباه بود و باشگاه باید این اشتباه را بپذیرد و آن را اصلاح کند. امیدوارم در تعطیلات لیگ اتفاق خوبی برای این تیم ها بیفتد.