با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و چه ماجراجویی. او در راه با انواع و اقسام حیات وحش آشنا شد ، اما خوشبختانه گرگ و کایوت وجود نداشت – اما او نام گرگ ها را شنیده بود. جیمز گفت وقتی شب ها صدای گرگ ها را می شنید ستون فقراتش سرد می شود. او 21 گوزن ، شش عقاب ، صدها گوزن ، صدها گونه آنتلوپ ، صدها قاطر ، دو روباه ، شش بز کوهی و بچه های آنها را دید. او با گله ای از اسب های وحشی در حوضچه ای در وایومینگ آشنا شد. اسب نر به طرف جیمز دوید ، 20 فوت جلوتر ایستاد ، پای او را لگد کرد و بر او آه کشید. سپس کل گله به طرف دیگر چرخید و رعد و برق در سراسر دشت غرش کرد و مردم در باد پرواز کردند.

جیمز گفت پیاده روی در طول راه به منظور برنامه ریزی آب و غذا است. وقتی در بیابان نیومکزیکو شروع به کار کرد ، مجبور شد از مخازن آب تهیه کند. سپس در کوههای کلرادو ، بر اثر سرمای یخ ، جریانی از آب شیرین شکسته شد. وقتی وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، دوباره به مخازن احشام بازگشت. در راه ، غذا از غذای کیسه ای بدون آب تشکیل شده است. جیمز می گوید نمی تواند غذای کافی در جاده حمل کند ، بنابراین وقتی هر پنج تا شش روز به شهر می آید ، تا آنجا که می تواند غذا می خورد. یک بار ، در رستورانی در گرند لیکس ، CO ، جیمز غذاهای زیادی سفارش داد به طوری که دو سرور طول کشید تا همه آنها را به میز خود بیاورد. هر لحظه غذا می خورد.

جیمز به دلیل مصدومیت مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست سفر خود را به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به دبی سفر کرد و زمستان را در آنجا گذراند. او 1915 مایل را پیمود و در بهار راه را انتخاب کرد و 185 مایل آخر ماجراجویی بزرگ خود را به پایان رساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید دلیلی برای ماجراجویی بیشتر بیاموزید و بخشیدن تا از کارش حمایت کند

می پذیرد

کفش مورد علاقه پیاده روی: آبشار بروکس. در راه ، جیمز تا کنون شش جفت کفش راه رفته است. حدود 400 مایل از این جفت فاصله است تا دیگری به آن نیاز داشته باشد.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوههای سان خوان در کلرادو و رودخانه باد وایومینگ. “این رشته کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من قله های گرانیتی غول پیکر زیبا و باشکوه آنها را که برف پوشیده است به آسمان شلیک کردم.”

غذای مورد علاقه در جاده: Mountain House غذاهای خشک شده گوشت گاو استروگانف و مرغ و کوفته را منجمد می کند. “من زیاد غذا خوردم ، این دو طعم آخر است.

ردیاب اکشن مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید