با مصونیت گله از COVID-19 ، یافتن درمان باید در اولویت قرار گیرد


اولین هیجانی که پس از شروع برنامه واکسیناسیون COVID-19 در ایالات متحده شروع به گسترش کرد ، در هفته های اخیر با افزایش نرخ واکسیناسیون کاهش یافته است. بسیار پایین تر اوج آنها 3.4 میلیون گلوله در روز است – رهبر مفسران سوال واقعاً می تواند بر ایمنی گله تأثیر بگذارد. فقط با 44 درصد مردم به طور کامل واکسینه شده اند، مصونیت گله در کشور – به گفته کارشناسان علمی ایجاب می کند واکسیناسیون حداقل 75 of از مردم در حال حاضر یک چیز در آسمان است.

این واقعیت که حتی یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان در دستیابی به هدف واکسیناسیون ناموفق بوده است ، نشان می دهد که جلوگیری از شیوع عفونت COVID-19 در جوامع ، یافتن درمانهای م effectiveثر برای جهان ، نه تنها تکیه بر واکسن ها چقدر مهم است. به ویروس کرونابه خوشبختانه ، درمان های آماده COVID به زودی در راه است.

راه طولانی تا جهان پس از همه گیری

چه زمانی چندین واکسن COVID اگرچه در حال حاضر حفاظت عالی در برابر کرونا در بازار ارائه می شود ، اما همانطور که توسط یک کلینیک در ایالات متحده تأیید شده است ، احتمال بستری شدن افراد واکسینه نشده وجود دارد. 99.7 درصد از بیماران واکسینه نشده در سراسر جهان ، دو دلیل اصلی می تواند توضیح دهد که چرا میلیاردها نفر واکسینه نشده اند: نابرابری واکسن و تردید در واکسیناسیوناین امر راهبردهای دولتها برای خروج از همه گیری را پیچیده می کند.

بی عدالتی در واکسن تا حد زیادی توسط مناطق ثروتمند کاتالیز می شود اتحادیه اروپا، وجود دارد سفارش داده شده دوزهای کافی و نیم میلیون سهام برای واکسیناسیون کل جمعیت دو بار وجود دارد رزرو این مجموعه ، که با کمبود منابع همراه است ، بدین معناست که در بسیاری از نقاط جهان هنوز گام های بلندی برداشته نشده است. در آفریقا، تنها 1 درصد تحویل های جهانی مدیریت شد ، بنابراین بسیاری از کارگران خط مقدم نیز در معرض ویروس قرار گرفتند. چه چیز دیگری، 600 میلیون دوز قول داد آفریقا تسهیلات WHO COVAX برای واکسیناسیون 20 درصد از جمعیت کافی است. وضعیت منطقه آسیا و اقیانوسیه چندان خوب نیست و سطح پایین واکسیناسیون بحران سلامتی ناشی از گزینه دلتا را تشدید می کند.

علاوه بر این ، درصدی از افرادی که همیشه واکسینه نشده اند یا نمی توانند واکسینه شوند ، باقی می مانند. زنان باردار ، کودکان و کسانی که مشکلات سلامتی مختلفی دارند ، به عنوان مثال ، برخی از دسته ها مانند بیماری های خود ایمنی نمی تواند قبول کند جلو در همین حال ، تردید در واکسن ها رو به کاهش است آمریکایی ها و بریتانیا، ولی افزایش می یابد در آسیا – عمدتا به دلیل گسترش نظریه های توطئه و اخبار جعلیبه

حتی در میان تماس گیرندگان واکسن ، بستری شدن ویروس کرونا در انگلستان و ایالات متحده همچنان قانونگذاران را نگران می کند. در واقع ، در حالی که انگلستان بیش از یک سوم جمعیت خود را کاملاً واکسینه کرده است ، دولت در حال بررسی تاخیر افتتاح آنها است. صعود بستری شدن بیماران مبتلا به جهش دلتا COVID-19. اخیراً مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ایالات متحده ایجاد شده است undadi نوجوانان باید پس از بستری شدن سه نوجوان واکسینه شوند. با توجه به اینکه شهروندان واکسینه نشده همچنان در حال تکثیر هستند و گزینه های عفونی افزایش می یابد قرعه کشی درصد شهروندان واکسینه شده نیز نباید به ایمنی حیوان برسند ، درمانهای م increasinglyثر به طور فزاینده ای مرتبط می شوند.

این درمان ها برای مبتلایان به کرونا در آینده امیدوار کننده است

در حالی که رسانه ها عمدتا بر توزیع واکسن تمرکز کرده اند ، شرکت های دارویی به طور فعال به دنبال درمان هایی برای درمان موارد کروناویروس ، کاهش رنج این بیماران و افزایش شانس زنده ماندن آنها هستند. به عنوان مثال ، شرکت Rigel Pharmaceuticals مستقر در سانفرانسیسکو آزمایشات بسیار تحریک کننده ای را برای بازیابی داروهای خوراکی انجام داد. به مردم عادی– نام تجاری مهار کننده طحال تیروزین کیناز (SYK) fostamatinib disodium hexahydrate.

Tavalisse – داروی جدیدی نیست – دارویی است که توسط تنظیم کننده های اصلی سلامت ، از جمله FDA و EMA ، برای بیماران تأیید شده است. آزوب ترومبوسیتوپنی مزمن ایمنی ، یک بیماری خود ایمنی است که باعث حمله سیستم ایمنی به پلاکت های خون می شود. ظاهراً این دارو ممکن است هدف امیدوار کننده دیگری داشته باشد – ظاهر نصب و راه اندازی برای تسکین بیماران مبتلا به کم خونی همولیتیک خود ایمنی داغ (WAHA) که در حال حاضر درمان بازار مورد تایید FDA را ندارند.

مرحله 3 آزمونها ادامه دارد، پشتیبانی از 16.5 میلیون دلار وزارت دفاع، برای آگاهی از این که آیا مکانیسم دوگانه منحصر به فرد تاوالیسا از ترومبوز ، ذات الریه و آسیب ریه در بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان جلوگیری می کند یا خیر. نتایج فاز 2 محرکنشان داده شده است که فوستامتینیب برای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان بی خطر بوده و نتایج بالینی را بهبود می بخشد.

اگر Tavalisse نماینده بسیاری از دانشمندان باشد اگر مجاز به استفاده در برابر کروناویروس جدید باشد به دنبال برای بسیاری – درمان دهانی موفق اثرات مضر COVID – اولین دارویی نیست که نوید درمان این بیماری را می دهد. اولین صنعتی که داروهای موجود را برای COVID-19 آزمایش کرد منجر به آزمایش بهبودی در انگلستان شد کاوش در ژوئن 2020 ، این یک استروئید ارزان و رایج بود دگزامتازون مرگ و میر توسط یک سوم بیماران مبتلا به بیماری تنفسی شدید کاهش می یابد. الان درمان کن برابر با دوره در تمام بیمارستانهای انگلیس و طبق یکی حدس زدن دولت انگلیس جان نزدیک به 22000 نفر در انگلستان و بیش از یک میلیون نفر را در سراسر جهان نجات داده است.

همانطور که مشخص می شود ایمنی خوکی هرگز قابل دستیابی نیست ، مداخلات گسترده پزشکی در درمان بیماریهای حاد تنفسی ناشی از COVID-19 م areثر است. با توجه به میلیاردها شهروند جهانی که در برابر واکسن محافظت نمی شوند ، مهم است که کمپین های واکسیناسیون انبوه را با تحقیق در مورد گزینه های درمانی مناسب متعادل کنیم تا سیستم های بهداشتی بتوانند جان افراد بیشتری را نجات دهند و درهای همه گیری را ببندند.

اگر می خواهید به International Policy Digest نامه بنویسید – لطفاً به ما ایمیل کنید [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید