با وجود “بمب” جان گرودن ، Raiders در فصل هستند.


در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود پس از استعفای جان گرودن سرمربی پس از سالها ایمیل های توهین آمیز ، ریدرز خاطرنشان کرد که مایک مایوک GM بر فصل 2021 تیم تمرکز کرده است زیرا او تصمیمات را در دست گرفته است.

وی گفت: “در مورد وضعیت جان گرودن ، همه ما به تصمیمات او احترام می گذاریم و بر اساس آن پیش می رویم.” “اما در مورد تیم ، ما 3: 2 هستیم. این هفته ششم است. اکثر این مربیان موقت در طول سالها 15 هفته به نظر می رسند و بچه ها در حال حاضر چمدان خود را بسته بندی می کنند. اینجا اینطور نیست. ما همه اهداف خود را در پیش داریم. “

پیش از این ، Gruden 51 درصد از لیست و Mayok 49 درصد از لیست را در اختیار داشت. در حال حاضر مایوک دارای 51 درصد و سرمربی موقت ریچ بیساکیا است که مایوک او را “طبیعی ترین رهبر مردمی که ملاقات کرده ام” می نامد – 49.

“من فکر نمی کنم شکافی در رهبری وجود داشته باشد. مایوک می گوید: “من می خواهم در این مورد شفاف باشم.” پسر بیساکیا بهترین رهبر من است. من به او اجازه می دهیم این فصل را بگذراند. “

مایک مایوک در کنفرانس مطبوعاتی Raiders در 13 اکتبر 2021.
مایک مایوک در کنفرانس مطبوعاتی Raiders در 13 اکتبر 2021.
AP

مالک Raiders ، مارک دیویس ، یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار نکرد ، او به پل Gutierrez خبرنگار ESPN گفت: “من نظری ندارم. از NFL بپرسید. آنها همه پاسخ ها را دارند.”

در رابطه با گرودن ، مایوک گفت که Raiders به ​​تنوع و رهبری در سازمان اهمیت می دهد و از تام فلورس (اولین مدافع لاتین در NFL با Raiders ، دومین سرمربی لاتین) ، Art Shell (اولین مربی سیاه پوست) و ایمی تراسک (اول) تشکر کرد. مدیر عامل زن)

جان گرودن در 4 اکتبر 2021 در خط حمله Raiders قرار دارد.
جان گرودن در 4 اکتبر 2021 در خط حمله Raiders قرار دارد.
USA Today / Sipa USA

با این حال ، او هر گونه انتقاد آشکاری را نسبت به گرودن متوقف کرد ، در عوض گفت که خود و خانواده اش را دوست دارد.

مایوک می گوید: “من به کل خانواده گرودن اهمیت می دهم. اما در نهایت ، همه ما مسئول اعمال خود بودیم و باید از این طریق به آن نگاه کنیم.”

مهاجمان بعدازظهر یکشنبه در دنور با برونکوس حریف AFC West بازی خواهند کرد.دیدگاهتان را بنویسید